android-boom.pl
Tapety HD
Aktualizacje:
21-04-2017, 22:16
Wersja:
2.3.1
Android:
Zależy od urządzenia
Developer:
OGQ
Folder:
Motywy
Źródło:

Tapety HD v 2.3.1.apk - download za free

0
Tapety HD
Tapety HD
Tapety HD
Tapety HD
Backgrounds HD Wallpapers – niezwykła aplikacja, która wzbogaci ekran Twojego urządzenia o piękne wysokojakościowe tapety! Możesz przeglądać tła filtrując je według kategorii. Aplikacja cieszy się niezwykłą popularnością, pobrało ją już ponad 80 milionów użytkowników, ale to nie wywołuje zdziwienia. Program oferuje bogaty zestaw obrazów, które doskonale pasują do ekranu Twojego urządzenia i dostosowują się do jego charakterystyk.

Dzięki przejrzystemu interfejsowi, możesz znaleźć piękne i stylowe tapety dla swojego systemu i zainstalować je na swoje urządzenie. Aplikacja Tapety HD (Tła HD) może pochwalić się dobrymi ratingami - ponad dwa miliony osób już wyraziły swoją opinię. Stworzona z myślą o Twoich potrzebach, posiada ogromne możliwości customizacji! Użytkownicy ocenili tę aplikację średnio na pięć gwiazdek z pięciu i to nie bez przyczyny.

Tapety HD (Tła HD) na Android stanowią katalog stworzony z szczegółową dbałością o jakość obrazów, wygląd zewnętrzny nie jest priorytetem. Specjaliści stworzyli tapety w odniesieniu do rozdzielczości, aby były możliwe w najlepszej jakości. Katalog mieści ponad dwadzieścia różnych kategorii. Możesz edytować zdjęcia według własnych preferencji, przycinać, decydować o filtrach, kształtach i stosowanych efektach, tym samym tworząc nowe oryginalne obrazy. Dostępnych jest kilka trybów przechwytywania obrazów, możesz je dopasować do ekranu swojego urządzenia. Możesz także udostępniać obrazy swoim przyjaciołom w sieciach społecznościowych!
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl