android-boom.pl
Paperland Pro Live Wallpaper
Aktualizacje:
26-04-2018, 12:00
Wersja:
5.4.3
Android:
2.3
Developer:
Joko Interactive
Folder:
Animowane tapety
Źródło:

Paperland Pro Live Wallpaper v 5.4.3.apk - download za free

0
Paperland Pro Live Wallpaper
Paperland Pro Live Wallpaper
Paperland Pro Live Wallpaper
Paperland Pro Live Wallpaper
Paperland Pro Live Wallpaper - oryginalne żywe tapety na pulpit na dowolne urządzenie z systemem Android, wykonane w stylu rysunku papierowego. Wyjątkowość tych tapet polega na możliwości ustawiania każdego elementu obrazka - zaczynając od początku doby, kończąc na kolorze oddzielnych przedmiotów. Ponadto, przy użyciu Paperland Pro Live Wallpaper możesz śledzić zmianę pogody, dokładną godzinę wschodu i zachodu słońca oraz inne pożyteczne informacje w trybie on-line, dla dostępu do serwisu AccuWeather wymagane jest stałe połączenie z Internetem. Poza tym, oferujemy Ci do pobrania pełną wersję żywych tapet, to znaczy, że będziesz miał do dyspozycji jeszcze więcej ciekawych funkcji i dodatków!

Przede wszystkim chciałoby się zwrócić uwagę na ogromny asortyment, który jest dostępny w wersji Pro aplikacji. Znajdziesz tutaj odświętne tapety, przeznaczone na Wielkanoc, Boże Narodzenie, Nowy Rok, Halloween. Możesz również zainstalować Nocne tapety, Plażę, Miasto, Pory roku i wiele innych. Dopasuj tło pulpitu do swojego nastroju i swoich indywidualnych upodobań, można zmieniać je nawet codziennie! Proszę zauważyć, iż proponujemy pobrać Paperland Pro Live Wallpaper na Android zupełnie za darmo, masz do dyspozycji wszystkie funkcje programu mobilnego, bez jakiejkolwiek reklamy lub płatnych dodatków. Według danych Play Market Paperland Live Wallpaper jest jednym z najbardziej popularnych i lubianych wśród miliona użytkowników.

Oprócz tego, możesz kombinować oraz łączyć różne warianty oprawy ekranu głównego twojego urządzenia. Absolutnie wszystkie elementy obrazka są konfigurowalne, masz możliwość stworzyć i zachować swoje własne tło, które będziesz miał tylko Ty! Nie zapomnij udostępnić zrzut ekranu swoich arcydzieł dla przyjaciół w sieciach społecznościowych. W celu uzyskania szybkiego dostępu do ustawień aplikacji, dodaj specjalny widżet Paperland bezpośrednio na pulpit. Skorzystaj ze wszystkich możliwości programu mobilnego, aby Twoje urządzenie było upiększone tylko jakościowymi i wyjątkowymi żywymi tapetami. Przypominamy, że Paperland Live Wallpaper można pobrać za darmo i bez rejestracji na naszej stronie internetowej. Zainstaluj ten program na wszystkie swoje urządzenia z Androidem.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl