android-boom.pl
YoWindow Pogoda
Aktualizacje:
1-01-2022, 06:31
Wersja:
2.9.10
Android:
2.30.13
Developer:
RepkaSoft
Folder:
Animowane tapety
Źródło:

YoWindow Pogoda v 2.9.10.apk - download za free

0
YoWindow Pogoda
YoWindow Pogoda
YoWindow Pogoda
YoWindow Pogoda
YoWindow - to świetny sposób aby Twój dzień był lepszy z tej racji, że po prostu pooglądasz krajobrazy i jeszcze raz upewnisz się, że dziś pogoda jest wspaniała i można przystąpić do realizacji wszystkich zadań. Aplikacja jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju, ponieważ, w niej nie są stosowane wstawki wideo, tak jak w innych aplikacjach, a z kolei samodzielne renderowanie obrazka sprawia, że krajobraz jeszcze piękniejszym i bardziej naturalnym.

Zadziwia, w jaki sposób możesz obserwować pogodę: wystarczy po prostu przesunąć palcem w lewo lub w prawo, aby szybko przewinąć na nowo godzinę i wyraźnie widzieć temperaturę i warunki pogodowe w pewnym określonym momencie. To nie tylko bardzo wygodne, ale nawet fajne. Prognoza pogody jest wyświetlana nie tylko w dniu bieżącym, ale i na 10 dni do przodu. Oprócz tego, możesz kliknąć na aktualną temperaturę, aby dowiedzieć się warunki pogodowe, prędkość wiatru, temperaturę odczuwalną, wilgotność i ciśnienie. Na panelu górnym również możesz szybko zmienić lokalizację (wspiera dużą ilość krajów oraz miast).

W ustawieniach można zmienić jednostki miary, włączyć/wyłączyć efekt paralaksy i wyświetlanie prognozy pogody z panelu powiadomień. Podsumowując: YoWindow - to oryginalna aplikacja, która w bardzo nietypowy sposób przedstawia stan pogody pogody, na który koniecznie trzeba spojrzeć. Zapraszamy do korzystania!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl