android-boom.pl

Animowane tapety na Androida

YoWindow Pogoda
Animowane tapety
new!
YoWindow Pogoda...
Wave Animowane Klawiatury
Animowane tapety
new!
Wave Animowane...
Kika Keyboard
Animowane tapety
new!
Kika Keyboard...
Speaker LITE
Animowane tapety
new!
Speaker LITE...
Day Night Live Wallpaper (All)
Animowane tapety
new!
Day Night Live...
Paperland Pro Live Wallpaper
Animowane tapety
new!
Paperland Pro...
Gold GO Keyboard Theme
Animowane tapety
new!
Gold GO...
Nocne niebo Animowane Tapety
Animowane tapety
new!
Nocne niebo...

Animowane tapety na telefon

Czy rzeczywiście potrzebujesz animowanych tapet? Jeśli jednym z Twoich priorytetów jest personalizacja wyglądu systemu, to wtedy zdecydowanie TAK! Efektowne animacje cieszą się wielką popularnością, jako że z czasem nawet najlepszy smartfon może się znudzić. Niektórzy preferują wariant z poprzedniej epoki - chodzi tu przede wszystkim o motywy, niemniej jednak najlepszym przepisem na nudę są animowane tapety, które odświeżą Twój smartfon i staną się naprawdę rewelacyjnym  rozwiązaniem!

W nawiązaniu do zasobożerności - zapewne każdy pamięta, że animacja zużywa dużo baterii w przeciwieństwie do statycznych motywów. Aby rozproszyć te wątpliwości, przypomnę Wam, że obecnie na naszych telefonach i tabletach z SO Android są zainstalowane nowoczesne wydajne procesory, dzięki którym obciążenie baterii będzie znikome.

Animowane czy zwyklę tapety?

Niektórzy twierdzą, że czasem lepiej sprawdzają się widżety, chociaż animowane tapety stają się coraz bardziej pożądane przez użytkowników, a jeśli będą widniały na pulpicie twojego telefonu, to naprawdę poczujesz się zadowolony i usatysfakcjonowany. Jedna rzecz, która mogłaby Cię rozczarować –  najprawdopodobniej to słaba jakość tapet. Nawet, gdy zainstalujesz nowe tapety i za parę tygodni one znów Ci się znudzą, w dowolnym momencie możesz je zastąpić innymi, które uznasz za zadowalające – szukamy, pobieramy i instalujemy.

Jeśli lubisz nowinki, to w takim razie animowane tapety sprawią Ci wielką przyjemność i będą cieszyć Twoje oko każdego dnia. Nowa funkcjonalność doda urozmaicenia wyświetlaczowi Android, z trudem oderwiesz wzrok od swojego urządzenia!

©2019 Android-boom.pl