android-boom.pl
CocoPPa Launcher – Ekran główny
Aktualizacje:
7-05-2018, 21:35
Wersja:
1.2.4
Android:
4.0.3 i nowsze
Developer:
UNITED, Inc.
Folder:
Personalizacja
Źródło:

CocoPPa Launcher – Ekran główny v 1.2.4.apk - download za free

+1
CocoPPa Launcher – Ekran główny
CocoPPa Launcher – Ekran główny
CocoPPa Launcher – Ekran główny
CocoPPa Launcher – Ekran główny
Wiele dziewczyn uważa, że interfejs systemu operacyjnego Android jest zbyt nudny. Darmowy Launcher CocoPPa Launcher stworzony specjalnie dla przedstawicielek słabej płci pomoże Ci zmienić jego wygląd zewnętrzny według własnych upodobań. CocoPPa Launcher na Android można pobrać za darmo na naszej stronie internetowej.

Aplikacja zawiera wiele ładnych ikonek dla różnych programów, tapet i motywów. Program jest zintegrowany z bezpłatnym sklepem umożliwiającym wybór nowej oprawy systemu, w którym tapety i ikony aplikacji wspaniale harmonizują ze sobą. Przy pomocy CocoPPa Launcher dziewczyny nie tylko zamienią design niektórych widżetów. W razie potrzeby one mogą zainstalować osobne tapety na każdy pulpit urządzenia mobilnego.

Aplikacja nie posiada wiele dodatkowych funkcji. Jedną z najbardziej przydatnych i ciekawych jest możliwość ustalania, jakie dokładnie czynności będą wykonywane po użyciu konkretnego gestu. Na przykład, otwarcie wybranego programu poprzez dotknięcie palca lub przewijanie do góry. Zarządzanie oraz ustawienia aplikacji są bardzo proste, interfejs przyjazny. W takim przypadku użytkownik tego pięknego launchera nie będzie musiał długo zastanawiać się, w jaki sposób wykonywać poszczególne operacje. Praca z CocoPPa Launcher jest łatwa i wygodna.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl