android-boom.pl
CM Launcher 3D–Boost, Theme
Aktualizacje:
23-11-2017, 20:45
Wersja:
5.9.1
Android:
4.0
Developer:
Cheetah Mobile Inc
Folder:
Personalizacja
Źródło:

CM Launcher 3D–Boost, Theme v 5.9.1.apk - download za free

0
CM Launcher 3D–Boost, Theme
CM Launcher 3D–Boost, Theme
CM Launcher 3D–Boost, Theme
CM Launcher 3D–Boost, Theme
CM Launcher 3D – unikalny, trójwymiarowy launcher, przedstawiony jako jedyny na rynku aplikacji. Ten program jest całkiem darmowy, więc koniecznie trzeba na niego spojrzeć. Jeśli standardowy interfejs już Ci się znudził, to prawidłową decyzją będzie jego zamiana na tę jakościową oprawę. Nigdy wcześniej nie było tak łatwo i jednocześnie wygodnie korzystać z urządzenia, jak w przypadku launchera. Właśnie dlatego program zasłużył wiele pozytywnych komentarzy.

Najpierw program przywraca ustawienia i sortuje wszystkie aplikacje. W wygodnym menu programów będziesz mógł znajdować potrzebne aplikacje według alfabetu lub za pomocą ikonek. Dlatego powinieneś skorzystać z tego launchera. Jego efekty specjalne są bardzo ładne, animacja wykonywana jest na najwyższym poziomie. Nigdy wcześniej takie trójwymiarowe efekty nie były stosowane w launcherach. Wygląda to bardzo ładnie i ergonomicznie. Dlatego każdy z was może wiele czego zrobić za pomocą tego nietypowego launchera. W tej recenzji, opisaliśmy jedynie szczyt góry lodowej możliwości tej aplikacji. Aby zobaczyć więcej, można obejrzeć wideo w tym artykule, ale byłoby lepiej zainstalować program na smartfona i upewnić się we wszystkim samemu.

W sumie, CM Launcher 3D - jakościowa oprawa dla Twojego urządzenia mobilnego. Właśnie dlatego warto rozpocząć pracę z nim.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl