android-boom.pl
Nova Launcher
Aktualizacje:
27-04-2018, 16:00
Wersja:
3.3
Android:
4.0
Developer:
TeslaCoil Software
Folder:
Personalizacja
Źródło:

Nova Launcher v 3.3.apk - download za free

0
Nova Launcher
Nova Launcher
Nova Launcher
Nova Launcher
Można powiedzieć, że Nova Launcher - to znacznie ulepszony standardowy launcher Android 4. Wygląd zewnętrzny ma podobieństwo, ale pod względem funkcjonału ten pulpit znacznie idzie do przodu, co pozwala w pełnej mierze korzystać z takich przyjemności, jak szybkość i zręczność Twojego urządzenia.

Jeśli chodzi o wydajność, Nova Launcher świetnie działa na urządzeniach o niskim poborze mocy, zużywając 30-40 megabajt RAM. Interfejs działa dość gładko, jednak przy użyciu efektów pojawia się nieznaczne opóźnienie, które praktycznie nie jest dostrzegalne w przypadku częstotliwości procesora ponad 800 MHz. Nova Launcher posiada wsparcie motywów od innych znanych launcherów (Apex, ADW, Go i innych), co sprawia, że można ustawić jakiekolwiek szczegóły interfejsu.

No i oczywiście funkcjonalność. Ma wszystko, co potrzeba, i nawet więcej. Jest nawet taka funkcja, jak tworzenie skrótów dla poszczególnych funkcji. Przykładowo, można tworzyć skrót do aplikacji Budzik z pominięciem ustawień budzika. Również istnieje wspaniała funkcja, wyświetlająca powiadomienia na skrótach – nie przeczytane wiadomości, sms, nie odebrane połączenia i wiele innego.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl