android-boom.pl
ZenUI Launcher – Fast & Smart
Aktualizacje:
4-09-2017, 08:16
Wersja:
4.0.0.25_170808
Android:
4.3
Developer:
ZenUI, ASUS Computer Inc.
Folder:
Personalizacja
Źródło:

ZenUI Launcher – Fast & Smart v 4.0.0.25_170808.apk - download za free

0
ZenUI Launcher – Fast & Smart
ZenUI Launcher – Fast & Smart
ZenUI Launcher – Fast & Smart
ZenUI Launcher – Fast & Smart
Kiedyś ten interfejs nosił nazwę ASUS Launcher, oprócz tego wykazał się na rynku, obecnie dostępny do pobrania dla wszystkich chętnych z wersją systemu operacyjnego Android 4.3 i wyżej. Teraz dodatek ma do dyspozycji dużą ilość wygaszaczy ekranu, ikon dla Twoich aplikacji oraz dodatkowych efektów wizualnych. Również, system pozwala na zmianę rodzaju i rozmiaru czcionki na ekranie głównym Twojego smartfona.

W ZenUI Launcher zostało zrealizowane bardzo szybkie i wygodne wyszukiwanie, które się robi dosłownie jednym ruchem palca. Generalnie, w ten sposób są zorganizowane praktycznie wszystkie operacje Twojego urządzenia mobilnego. Takich "szybkich" funkcji naprawdę jest wiele: otworzyć ustawienia, personalizację i zacząć wyszukiwanie można w jednej chwili, przesuwając palcem w górę lub w dół. Jedynie – trzeba będzie oswajać się i przyzwyczajać do takiego sposobu zarządzania telefonem.

Pod względem dostępu do aplikacji, launcher daje Ci pełną swobodę wyboru. Będziesz mógł samodzielnie skonfigurować, ustawić, czyli umieścić ikony używanych programów w wygodny dla Ciebie sposób. Albo skorzystaj z "inteligentnego" podziału. System zrobi wszystko za Ciebie, rozrzucając skróty według grup tematycznych. Najbardziej nietypowa, jednak bardzo przydatna funkcja - ukrycie niektórych aplikacji od cudzych oczu. Zadbaj o swoją poufność.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl