android-boom.pl
Crazy Taxi
Aktualizacje:
19-03-2016, 10:01
Wersja:
1.52
Android:
2.2
Developer:
SEGA
Folder:
Wyścigi
Źródło:

Crazy Taxi v 1.52.apk - download za free

0
Crazy Taxi
Crazy Taxi
Crazy Taxi
Crazy Taxi
Crazy Taxi - popularne wyścigi zręcznościowe obecnie dostępne i dla naszych smartfonów. Ta gra jest dobrze znana wszystkim posiadaczom konsoli do gier: przecież tam ta aplikacja jest prawdziwym hitem. Pierwsza wersja tej arkady ukazała się w 2000-nym roku. Później już wyszło kilka nowych wersji aplikacji. W tej aplikacji będziecie mogli zostać prawdziwym taksówkarzem. Jak wszystkim wiadomo, dla taksówkarza czas - to pieniądz. Przecież, czym prędzej kierowca odwiezie swojego pasażera do miejsca, tym prędzej on będzie mógł wziąć nowego klienta. Otóż, ważne jest, jak najprędzej wozić swoich pasażerów. Właśnie na tej zasadzie jest zbudowana ta gra.

Gra Crazy Taxi przewiduje dwa tryby: klasyczny oraz arkadowy. W trybie klasycznym dla każdego wyścigu będziecie mieli określoną ilość czasu: 3 minuty, 5 minut lub 10 minut - ten wskaźnik jest ustalony w ustawieniach gry. W trybie arkadowym najpierw Wam się daje 1 minutę. Później, jeśli znajdziecie bonusy podczas gry, będziecie mogli zwiększyć ilość czasu. W obu trybach rozrywki będziecie robić jedną sprawę: przewozić pasażerów od punktu A do punktu B. Po drodze będziecie zbijać różne przeszkody, otrzymując za to dodatkową nagrodę. Jak już było powiedziane powyżej, ważne jest jak najprędzej dostać się do punktu przeznaczenia: przecież tylko w taki sposób będziecie mogli wyżywić swoją rodzinę.

Na zakończenie, kilka słów o grafice. Ona jest zupełnie dobra. W porównaniu z konsolową wersją gry nie jest ani trochę gorsza.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl