android-boom.pl
Need For Speed Shift
Aktualizacje:
26-01-2017, 21:32
Wersja:
1.1.83
Android:
1.6 i wyżej
Developer:
Slightly Mad Studios
Folder:
Wyścigi
Źródło:

Need For Speed Shift v 1.1.83.apk - download za free

+4
Need For Speed Shift
Need For Speed Shift
Need For Speed Shift
Need For Speed Shift
W dzisiejszym świecie jesteśmy ciągle zabiegani, mamy sprawy i zmartwienia, każdą swobodną chwilę staramy się spędzić z korzyścią, a czasem chcemy posiedzieć przy ulubionym smartfonie, pooglądać filmiki, zdjęcia lub zagrać w ulubione dobrze znane z dzieciństwa gry, i nic więcej. Jedną z takich gier jest NFS Shift. Rzecz jasna, programiści podeszli odpowiedzialnie do jej uruchomienia na platformie Android. Gra wygląda kolorowo, ma doskonałą dobrze wyrysowaną grafikę i efekty przy niskiej ilości megabajtów.

Możesz wziąć udział w szeregu wyścigów po całym świecie, wybrać miasta, takie jak naprzykład, Chicago lub Tokio. Specyfika rozgrywki i fabuły zostały zapożyczone z wersji PC. Dostępny jest nawet tryb przełączania gry od 1-ej i 3-ej osoby i to się podoba graczom. Dodatkowo w grze dostępnych jest 14 nowoczesnych świetnie wykonanych modeli samochodów. Owszem, możesz ich zmodyfikować, zrobić upgrade wnętrza i zewnętrza. Należy pokreślić, że grafika jest wystarczajaco dobra, samochody wyglądają jak żywe, a fizyka gry jest doskonała.

Masz do wyboru całe 3 dość zróżnicowane tryby! Pierwszy – questy (Factory Driver): możesz brać zadania i wypełniać je, jeżdżąc po mieście. Drugi – kariera (Evolution): proponuje udział w wyścigach, podczas których można zarabiać pieniądze i wydawać je na kupowanie dla swojego ulubionego samochodu tuningu, części zapasowych i.t.d. Trzeci – wyścigi pojedyncze: możesz jeździć dla własnej przyjemności – gdziekolwiek zechcesz. Będziesz zadowolony z zawodów, których w Need For Speed Shift jest siedem + 4 turnieje (wyścigi, pojedynki, sprint i drift).

Deweloperzy pośpieszyli na pomoc tym, którzy zatęsknili za szalonymi potyczkami z policją. Teraz pomimo zwykłych wyścigów możesz grać o przetrwanie w tej szalonej jeździe i goniącą Cię policją!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl