android-boom.pl
Need for Speed Most Wanted
Aktualizacje:
8-12-2017, 20:12
Wersja:
1.3.98
Android:
2.3.3 i wyżej
Developer:
ELECTRONIC ARTS
Folder:
Wyścigi
Źródło:

Need for Speed Most Wanted v 1.3.98.apk - download za free

+24
Need for Speed Most Wanted
Need for Speed Most Wanted
Need for Speed Most Wanted
Need for Speed Most Wanted
Gra Need for Speed Most Wanted nie podobna do żadnego z wcześniej wydanych części tego symulatora wyścigów, jednak zawiera większość elementów gier wydanych wcześniej. Przede wszystkikm, są to takie elementy jak tuning samochodu (dostępny w Underground i Underground 2), ładnie zobrazowane miasto, które tak samo było w Underground i Underground 2, ale wszystko odbywa się późnym popołudniem, nie w dzień. Miło, że znowu na miejskie ulice wraca policja, która zniknęła z dróg Underground i Underground 2. Wielkie rozczarowanie budzi to, że wyścigi z policją odbywają się powiedzmy oddzielnie od gry, dlatego spotkać ją podczas gry – to rzadkość.

Przedtem od Ciebie była wymagana jedynie reakcja, żeby przeskakiwać się pomiędzy samochodami z oszałamiającą prędkością. Teraz potrzebne są umiejętności. Odciąć się od pogoni można jedynie przy pomocy wirtualnego tricku nawiązującego do akrobacji wyższej. Samochód wciąż pozostaje narzędziem samoekspresji, a w rękach speca zamienia się w dzieło sztuki. Dla każdego samochodu dostępnych jest pięć wyścigów o różnym poziomie trudności. W przypadku zwycięstwa będą wydawane opony, nitro, podwozia, nadwozia oraz układy przeniesienia napędu. Trudno nazwać to pełnowartościowym tuningiem – raczej nie będziesz długo zastanawiał się, jakie wybrać skrzynie biegów: długą czy krótką, wybór będzie niewielki. W grze pojedynczej nawet nie będziesz miał możliwości pomalować samochód. Tylko na postoju, ale i to losowym kolorem, tak samo jak w BurnOut Paradise.

Na ekranie niejednokrotnie możemy dostrzec całkowite szaleństwo – miasto zabarwi się na czerwono, samochody policjantów jeżdżą po ścianach i po suficie lub po prostu składają się w ogromne koło. «Czarna lista» wzbudza zainteresowanie, ale zarazem odstrasza. Pokonując przeciwników, torujesz sobie ścieżkę do wyścigowej elity miasta. Pokonując miejskich „króli”, nowicjusz wejdzie na szczyt «Czarnej listy», to będzie wielki zaszczyt, szacunek, co z kolei zwróci większą uwagę straży porządku. Ogólnie rzecz biorąc gra wyszła na dobre. Deweloperzy firmy Electrponic Arts dołożyli wiele starań, abyśmy mogli otrzymać zadowolenie z gry.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl