android-boom.pl
Blocky Roads
Aktualizacje:
14-12-2018, 20:17
Wersja:
1.3.5
Android:
2.3 i nowsze
Developer:
DogByte Games
Folder:
Wyścigi
Źródło:

Blocky Roads v 1.3.5.apk - download za free

0
Blocky Roads
Blocky Roads
Blocky Roads
Blocky Roads
Blocky Roads- wyścigi po bezdrożach w świecie klocków dla systemu operacyjnego Android. Projekty z bloków aktywnie utrzymują swoje pozycje w świecie gier i ta aplikacja jest najlepszym dowodem. Program zawiera nietypową orientację – jest to pikselowa zręcznościówka, w której gracz będzie przechodził ciekawe poziomy, zbierał punkty i bonusy. Grafika niezwykle dobra, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że to projekt z bloków, każdy szczegół przerysowany w jasnych i niezwykłych kolorach przyjaznych dla oka. Udźwiękowienie jest nieco gorsze, jednak to nie ma wpływu na ogólne wrażenie otrzymywane od gry. Sterowanie jest natywnie łatwe i składa się aż z dwóch przycisków. Nawet mały dzieciak jest w stanie zrozumieć fizykę gry i umiejętnie sterować samochodem. Podstawowa fabuła zakłada, że gracz był zwykłym rolnikiem. Nagły sztorm zrujnował jego gospodarstwo i rozproszył części farmy po całym świecie.

Program zachęca pod wieloma względami. Pełnowartościowa grafika 3D jest wystarczająco dobra, realistyczne pejzaże napełnione humorem, a zwłaszcza piramidy. W sumie jest ich kilka rodzajów, również jest tu ponad kilkadziesiąt tras, które można odblokowywać w czasie gry. Po przejściu trasy pod numerem 3 dostępne będą rozszerzone ustawienia samochodów. Jeśli przedtem można było po prostu kupić pokazowy transport, to teraz masz możliwość tworzenia samochodów "od zera" i możesz włączyć wyobraźnię. Tak samo możesz ulepszyć głównego bohatera, ale nie w tak radykalnym stopniu.

Właściwości:
• świetna grafika pikselowa;
• nietypowa fabuła;
• łatwa obsługa;
• szerokie możliwości ustawień;
• elementarna instalacja.

Grze zawiera jedynie 3 ścieżki dźwiękowe, resztę musisz doładować oddzielnie. Wspaniała gra z niezwykłą grywalnością, twórczym podejściem i zbilansowaną rozgrywką. Może być polecana dla każdego użytkownika jako doskonałe rozwiązanie dla wypoczynku przy ekranie ulubionego gadżetu.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl