android-boom.pl
Fun Kid Racing - Jungle Cars
Aktualizacje:
17-08-2018, 12:26
Wersja:
3.56
Android:
4.0 i nowsze
Developer:
Tiny Lab Productions
Folder:
Wyścigi
Źródło:

Fun Kid Racing - Jungle Cars v 3.56.apk - download za free

0
Fun Kid Racing - Jungle Cars
Fun Kid Racing - Jungle Cars
Fun Kid Racing - Jungle Cars
Fun Kid Racing - Jungle Cars
Fun Kid Racing - Jungle Cars – to wesoła i zachwycająca gra, przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat. Droga do zwycięstwa nie będzie łatwa, ale malutki odkrywca jest w stanie ją podołać! Gracze muszą przejść przez zarośla składające się z drzew, i wygrać w każdym z 12 poziomów. Możesz wybrać samochód, a także postać, która będzie nim sterować - to może być niedźwiedź, małpa, papuga lub dziki lampart. Jeśli już dokonałeś wyboru, wtedy możesz śmiało dążyć do mety!

Możesz sterować pojazdem jednym ruchem, co jest bardzo wygodne nawet dla maleńkich zwolenników przygód. Proszę przyznać, że takie wyścigi spodobają się dziecku więcej niż standardowe wyścigi ze skomplikowanym sterowaniem. Jesteśmy pewni, że to właśnie to, czego szukałeś! Ciężarówka i samochód wyścigowy, jeep lub motocykl mogą być używane jako środek transportu. Niezależnie od tego, co wybierzesz, teraz możesz wykonać prawdziwe akrobacje, takie jak salta lub podwójne skoki. Jeśli chcesz zdobyć góry i wzgórza, musisz rozwinąć ogromną prędkość, a to już brzmi ciekawie!

Dzięki tej grze, Twoje dziecko poczuje się naprawdę szczęśliwe. Ono odczuje niesamowitą radość nie tylko ze względu na dobre dobre wyniki, ale również z tego powodu, że radzi sobie z grą samodzielnie. Zabawny i wielce miły bohater jest w stanie zaciekawić Twoje dziecko na dobrych kilka godzin.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl