android-boom.pl
Smash Bandits Racing
Aktualizacje:
20-11-2017, 12:15
Wersja:
1.09.18
Android:
2.3
Developer:
Hutch Games
Folder:
Wyścigi
Źródło:

Smash Bandits Racing v 1.09.18.apk - download za free

0
Smash Bandits Racing
Smash Bandits Racing
Smash Bandits Racing
Smash Bandits Racing
Smash Bandits Racing na Android - to szalone wyścigi, które będą się odbywały wprost na ruchliwych ulicach wielkiego miasta. Zadanie gracza polega nie tylko na tym, aby wyprzedzić swojego rywala, ale i umknąć od zbytnio dokuczliwych policjantów. Jesteście gotowi? No to proszę!

Aplikacja ma kilka trybów rozrywki – pojedyncza ekipa oraz tryb multiplayer, gdzie rządzi bal nieuchwytnej ligi bandytów, zajmującej się przeprowadzaniem własnych mistrzostw wyścigowych bez reguł po całej Północnej Ameryce. Pokonajcie wszystkich rywali i weźcie udział we współzawodnictwach, które zostaną przeprowadzone na wszystkich terenach USA, wywalczywszy w ten sposób tytuł Mistrza i wszedłszy do legendarnej tabeli liderów.

Aplikacja posiada dokładnie zaprojektowaną fizykę ruchu samochodów oraz system niszczenia środków wyścigowych i otaczającego środowiska, więc bądźcie bardzo uważni i ostrożni, w przeciwnym razie po kolejnym nieudanym zderzeniu Twój samochód po prostu dalej nie pojedzie. Piękna grafika i przemyślana animacja czynią grę jeszcze bardziej porywającą i uzupełniają ją dodatkową gadaniną i adrenaliną.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl