android-boom.pl
Angry Gran Run - Running Game
Aktualizacje:
5-02-2019, 12:23
Wersja:
1.74.1
Android:
3.0 i nowsze
Developer:
Ace Viral
Folder:
Wyścigi
Źródło:

Angry Gran Run - Running Game v 1.74.1.apk - download za free

0
Angry Gran Run - Running Game
Angry Gran Run - Running Game
Angry Gran Run - Running Game
Angry Gran Run - Running Game
Angry Gran Run - to niekończąca się gra na Android, pełna pozytywu i głębokiego sensu. Sterując złą babcią, musisz pokonać przeszkody, przewracać przechodniów, odbierając im pieniądze, walczyć z nieznanymi dotychczas stworkami i, rzecz jasna, doskonalić umiejętności babci! W odróżnieniu od popularnych runnerów, nie posiadających żadnej fabuły, gra Angry Gran Run na Android przedstawia całą historię, która zaczyna się od tego, że gwałtowna staruszka trafia do szpitalu psychiatrycznego. Nikt nie jest w stanie powstrzymać emerytkę, wskutek czego ona wyrywa się na ruchliwe ulice metropolii. Babcia ucieka ze wszystkich sił, ale zawzięci sanitariusze nie dają jej ani sekundy spokoju. Właśnie dlatego stara kobieta musi wymijać miejskie przeszkody na bieżąco, niszcząc i przewracając wszystko na swojej drodze.

Właściwości gry Angry Gran Run:
• wykonaj zawrotne akrobacje, combo, skorzystaj z unikalnych umiejętności Babci, aby pomyślnie pokonać wszystkie przeszkody;
• złap wszystkich chuliganów i odbierz im pieniądze, za które można kupić wiele rozmaitych ulepszeń dla niepohamowanej bohaterki;
• w Angry Gran Run na Android znajdziesz wiele pięknych ubrań dla staruszki, które nadają jej unikalności;
• zbadaj różne trasy pełne niebezpieczeństwa i podstępnych przeszkód. Przejdź drogę od dżungli aż do samego Rzymu!
• przy użyciu małego magazynu i sprawnego systemu ulepszeń, możesz samodzielnie decydować, jakie umiejętności należy rozwijać i jakie bonusy kupić, żeby gra pasowała wyłącznie do Twojego stylu.

Wystarczy pobrać Angry Gran Run i zainstalować na Android, aby świat szaleńczej zabawy zabrał Cię w niewolę. Gra jest udostępniana za darmo, niemniej jednak istnieje magazyn, w którym możesz kupić bonusy za prawdziwe pieniądze. Ale tak naprawdę, to nie jest obowiązkowe. Bonusy nie mają żadnego stosunku do procesu gry, one tylko ułatwiają grę.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl