android-boom.pl
Moto Traffic Racer
Aktualizacje:
8-07-2016, 15:07
Wersja:
Zależy od urządzenia
Android:
Zależy od urządzenia
Developer:
Foose Games
Folder:
Wyścigi
Źródło:

Moto Traffic Racer v Zależy od urządzenia.apk - download za free

0
Moto Traffic Racer
Moto Traffic Racer
Moto Traffic Racer
Moto Traffic Racer
Nowy, świeży i dynamiczny projekt od firmy-dewelopera Foose Games pod nazwą "MOTO LOKO HD". Tutaj gracze muszą przesiąść ze zwykłych samochodów na bardziej dyspozycyjne środki transportu po ulicach miejskich i autostradach, skoro główny transport w tej rozrywce – to motocykle. Są tu one przedstawione w postaci superszybkich modeli latających z szaloną prędkością, czasami zaledwie będących w stanie przebrnąć trudne skręty i pajęczyny węzłów miejskich.

Gra należy do gatunku wyścigów i wyróżnia się dość ładną grafiką wysokiej jakości, w Google Play zadeklarowana jako oprogramowanie "dla młodszej grupy wiekowej", prawdopodobnie ze względu na swoją prymitywną rozgrywkę, jak również standardowe, przewidywalne sterowanie i fabułę. W tej aplikacji gracz nie znajdzie dla siebie nic kardynalnie nowego, chyba że może użyć jej jako timekillera, niezależnie od wieku gracza.

W grze jazda na motocyklu może trwać w nieskończoność, rywalizuj w szybkości i zwinności z innymi zawodnikami wyścigu samochodowego. Jedyna wada tej aplikacji - to reklamy, które niejednokrotnie ukazują się na ekranie odwlekając przy tym od głównych czynności.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl