android-boom.pl
Need for Speed™ No Limits
Aktualizacje:
26-07-2021, 15:39
Wersja:
3.3.3
Android:
5.4.1
Developer:
ELECTRONIC ARTS
Folder:
Wyścigi
Źródło:

Need for Speed™ No Limits v 3.3.3.apk - download za free

0
Need for Speed™ No Limits
Need for Speed™ No Limits
Need for Speed™ No Limits
Need for Speed™ No Limits
Need for Speed : No Limits Android - kontynuacja kultowego wyścigu, hit od EA. Dany projekt został opracowany przez studio Firemonkeys (sądzę, że wszyscy użytkownicy są zapoznani z ich słynnymi seriami Asphalt i Real Racing) pod ścisłym kierownictwem Electronic Arts oraz jest logiczną kontynuacją najbardziej znanej zabawowej sagi samochodowej NFS. Kolejna część pod nazwą Need for Speed : No Limits Android na razie została wydana wyłącznie na platformy mobilne i jest nominowana jako najlepsze wydanie bieżącego roku.

"Prawdopodobnie, najlepszy auto stymulator тa Android lub iOS" - właśnie pod takimi tytułami wyszły setki specjalistycznych publikacji prasowych w dziesiątkach języków wychwalających nowe dziecię przemysłu gier. Rzeczywiście, tu jest na co popatrzeć i jest czym się zachwycać: wspaniała, skrupulatnie zaprojektowana trójwymiarowa grafika zadziwia wyobraźnię, nie pozostaje w tyle i fizyka rozrywki. Czeka na Was około setki licencyjnych aut, będących dokładną wirtualną kopią prawdziwych hitów przemysłu gier samochodowych.

Boleśnie znajome bezgraniczne możliwości zewnętrznego tuningu samochodów są uzupełnione fizycznymi upgrade-ami silnika, skrzyni biegów, hamulców, obudowy, opon, systemu wydechowego oraz innych agregatów ТС, ustawieniem clearance oraz innymi przyjemnymi "niespodziankami". Kariera, ciągnąca się całe życie - jeźdźcie po realistycznych trasach całego świata, zarabiajcie pieniądze i sławę, kupujcie nowe auta, zbierajсie unikalny samochód z częściami zamiennymi! Gra jest rozpowszechniana za darmo, jednak ma bardzo poważne przywiązywanie do darowizny, która zwłaszcza mocno wpływa na rozgrywkę po przejściu połowy etapów, ale cierpliwi gracze mogą na to zamknąć oczy. Powodzenia na trasach!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl