android-boom.pl
Monster Legends
Aktualizacje:
13-02-2019, 16:26
Wersja:
7.7.6
Android:
4.0.3 i wyżej
Developer:
Social Point
Folder:
Symulatory
Źródło:

Monster Legends v 7.7.6.apk - download za free

-1
Monster Legends
Monster Legends
Monster Legends
Monster Legends
Monster Legends – aplikacja, która stała się hitem na platformy mobilne, wydana przez twórców Dragon City łączy w sobie elementy RPG ze strategią. Dzięki rozgrywce pełnej ciekawych epizodów gra zdecydowanie zasługuje na uwagę graczy. Akcja rozgrywa się w skromnym bajecznym królestwie: jednego dnia w beztroskie życie cichych mieszkańców wtargnęło się wrogie wojsko mające na celu zawładnąć królestwem. Dobry Czarodziej otwiera portal, z którego przybyły zabawne potworki stające w obronie kraju. Żeby dysponować mocną armią, gracz musi rozwijać, hodować, uczyć i trenować swoich nieprzeciętnych ulubieńców.

Gra oferuje ponad 180 różnych stworków, kolekcja których poszerza się cotygodniowo tuż po wyjściu nowych aktualizacji. Są to smoki ziejące ogniem, ogromne pandy, króliki, cerbery, wilki w owczej skórze, skrzepy sił zła i inne intrygujące postacie. Każdy bohater jest unikalny, posiada określone cechy i charakterystyki. Co więcej, każdemu stworkowi odpowiada pewien żywioł – grzmot, woda, ogień, światło, ciemność, magia i przyroda. Jeśli masz zamiar stworzyć komfortowe warunki dla swoich potworów, musisz się angażować w ich rozwój i zagospodarować terytorium swojego państwa. Najważniejszy obiekt – to inkubator, w którym rosną i rozwijają się miłe stworzenia. Zanim zaczniesz hodować nowego stworka, musisz kupić jajko. Karmę dla podopiecznych można uprawiać na farmie. Jeśli chcesz mieć we władaniu nieprzezwyciężoną armię, musisz systematycznie kształcić i trenować swoich stworków.

Po zakończeniu rozwoju stworki mogą uczestniczyć w walkach i obraniać królestwo przed najeżdżającymi siłami wroga. Można także zorganizować bitwy online w czasie rzeczywistym. W najlepszym razie dobrze się wzbogacisz, odbierając zasoby u innych graczy. Jeśli wyjdziesz zwycięzcą, uzyskasz kredyty niezbędne do rozwoju państwa, dzięki którym możesz nabyć ulepszenia i nowe postacie.

Oprawa graficzna została zrealizowana w kreskówkowym stylu, jakościowa grafika, sympatyczna animacja, oryginalne udźwiękowienie oraz efekty wizualne – to wszytko udatnie wzbogaca bajkową atmosforę wirtualnego świata.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl