android-boom.pl
Talking Tom Cat 2
Aktualizacje:
23-05-2022, 00:40
Wersja:
5.3.5.16
Android:
5.6.2.186
Developer:
Outfit7
Folder:
Symulatory
Źródło:

Talking Tom Cat 2 v 5.3.5.16.apk - download za free

+2
Talking Tom Cat 2
Talking Tom Cat 2
Talking Tom Cat 2
Talking Tom Cat 2
Talking Tom Cat 2 - rozweseli Cię nowymi przygodami kota Toma. Jest to druga część megapopularnej gry o zabawnym kocie. A teraz nasz ulubiony bohater wrócił rozweselić nas swoimi nowymi żartami, których jest o wiele więcej. Spędzajcie godziny udanej zabawy wspólnie z wesołym kotem, ani trochę nie będziecie o tym żałować. Stary dobry Tom zaktualizował swój "repertuar", zostawiwszy przy tym wszystko to stare, za co go pokochały miliony osób na całym świecie. Teraz nasz Tom – światowy gwiazdor, i on potrafił przenieść się z zimnej komory do komfortowego mieszkania.

Aczkolwiek przygody dla Тоmа nie kończą się. Jego sąsiad stale mu dokucza i drażni naszego bohatera. Co można robić z kotem Tomem, aby otrzymać maksimum przyjemności? Możecie porozmawiać z nim, a kot wszystko powtórzy za Wami zabawnym głosem. Pogłaskajcie go za to po brzuchu i głowie, to ucieszy kota, i on zacznie mruczeć. Również możecie go ukarać za jakąkolwiek nieuwagę, uderzywszy go w twarz i dawszy policzków. Zabawny kotek reaguje na dotknięcia do ogona, który, oprócz tego, można i poszarpać. Można nacisnąć na specjalną ikonę i obserwować, jak krnąbrny sąsiad Ben puści gaz wprost pod nos Toma, a ten uszczypnie się za nos i będzie powtarzać za Wami z charakterystycznym bębnieniem. Można jeszcze zmusić Bena wysadzić torbę papierową i nastraszyć kota.

Talking Tom Cat 2 przedstawia Wam także inne rozrywki. Można nacisnąć na znak pytania, i Tom wyciągnie jakikolwiek przedmiot spoza pleców. Wszystkie Wasze zabawy z kotem można zapisać na wideo i wysłać na YouTube lub Facebook i pocztą elektroniczną. Pełna wersja gry, przedstawionej na naszej stronie internetowej, nie zawiera reklam, natomiast ma dodatki. Na przykład, można patrzyć, jak Ben tłumi poduszką Toma lub jak kot gra z pierwszą wersją swojej gry. Bardzo prowokacyjnie!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl