android-boom.pl
Minecraft: Pocket Edition
Aktualizacje:
5-02-2019, 20:23
Wersja:
1.9.0.15
Android:
2.3
Developer:
Mojang
Folder:
Symulatory
Źródło:

Minecraft: Pocket Edition v 1.9.0.15.apk - download za free

+1650
Minecraft: Pocket Edition
Minecraft: Pocket Edition
Minecraft: Pocket Edition
Minecraft: Pocket Edition
Minecraft - to prawdziwie porywająca gra rodzaju "piaskownicy", akcja której toczy się w otwartym świecie, utworzonym z różnych bloków, zarządzając głównym personażem powinniście wyżyć, zajmując się niczym innym, jak rzemiosłem (crafting). W sumie, sama gra Minecraft, została opracowana w ciagu tygodnia, ale długi czas znajdowała się na etapie alfa i beta-testowania, potem 17 listopada 2011 roku została ona oficjalnie przedstawiona społeczeństwu i przeniesiona prawie na wszystkie znane platformy do gier. Świat Maincrafta jest nieskończony i składa się z różnych bloków, bądź to drzewa, kamice albo różne kopaliny użyteczne. I właśnie w nich kryje się cały potencjał gry. Dzięki łączeniu różnych bloków w grze Maincraft na Android, możecie stworzyć nowe bloki, elementy bytu, broni i nawet różnego rodzaju technikę. Wszystko to odtwarza się tylko w jednym celu - rozwijać się i najważniejszym - przetrwać.

Jeśli jesteście osobami kreatywnymi, jeśli jesteście zdolni ucieleśnić swe fantazje pod postacią zagospodarowania własnych światów i lubicie spędzać czas przy prawdziwie porywających grach, to po prostu powinniście pobrać Maincraft na Android . Obecnie Maincraft wspiera 4 tryby gry : Creative (twórczy), Hardcore (hardcore), Survival (Przetrwanie ) oraz tryb przygody – Adventure. Najbardziej lubiany przez graczy - to tryb przetrwania, gdzie należy samodzielnie zdobywać różnego rodzaju zasoby, znalezione na obszarach Twojego świata, z których, było powiedziane wcześniej, można budować i tworzyć skomplikowane bloki i elementy. Tak samo w tym trybie, w porze nocnej, pojawiają się Wasi wrogowie - potwory, pająki, szkielety i zazwyczaj creepery. I jeśli jeszcze nie zdążyliście sobie wyprodukować jakąkolwiek broń, to wyjście jedno - zbudować azyl.

Zazwyczaj, to jeszcze nie wszystkie atuty gry, to arcydzieło można opisywać w nieskończoność. Lecz jeden tylko widok w stronę top płatnych gier na Google Play Market daje do zrozumienia, iż ponad milion użytkowników, którzy załadowali tę grę, nie mogą się mylić .
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl