android-boom.pl
Let's Create! Pottery Lite
Aktualizacje:
1-12-2017, 12:11
Wersja:
1.63
Android:
2.3 i nowsze
Developer:
Infinite Dreams
Folder:
Symulatory
Źródło:

Let's Create! Pottery Lite v 1.63.apk - download za free

+4
Let's Create! Pottery Lite
Let's Create! Pottery Lite
Let's Create! Pottery Lite
Let's Create! Pottery Lite
Let's Create! Pottery Lite - symulator garncarstwa, w którym będziesz miał okazję zlepić, udekorować i wypalić gliniane wazy i garnki. Rąk nie wybrudzisz, a wirtualny proces wypalania trwa zaledwie kilka sekund! Odkryj świat ceramiki na swoim urządzeniu Android.

Prawdziwe mistrzostwo
Zlep z kawałka gliny prawdziwe dzieło sztuki. Na początku musisz nadać kształtu swojemu produktu na kole garncarskim - to jest łatwe: przesuń palcem po urządzeniu ekranu, jak niby zajmujesz się lepieniem. Zapraszamy Cię do wytworzenia wyrobu żądanego kształtu z rysunkiem. Im bardziej podobny będzie Twój wyrób, tym więcej pieniędzy zyskasz od sprzedaży garnków. Uzyskane pieniądze można wydawać na naniesienie wzorów na kolejne wyroby. Na tej stronie została umieszczona pełna wersja Let's Create! Pottery Lite w języku rosyjskim i ma przetłumaczone nie tylko menu, ale i wszystkie dodane funkcje premium.

Właściwości aplikacji:
• ciekawy pomysł;
• jakościowa grafika, trójwymiarowy model produktów;
• ogromny wybór dekoracji, kolorów i wzorów;
• dostępne możliwości premium;
• sprzedaż dań na aukcji.

Premium - szeroki wybór dekoracji do kreacji
Pobierając mod, możesz skorzystać z wszystkich treści premium: najbardziej skomplikowane wzory i niestandardowe kolory. Stwórz starogreckie amfory lub rzymskie dzbanki, spróbuj połączyć różne style, aby otrzymać niezwykłe naczynie. Ta kreatywna aplikacja otrzymała wiele entuzjastycznych recenzji. Niektórzy użytkownicy zaczęli zajmować się garncarstwem opanowawszy jego podstawy w tej grze. Spróbuj i ty - to naprawdę wciąga! Niewielki bonus w formie dostępnych treści premium sprawi, że Twoja praca będzie przyjemną.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl