android-boom.pl
Survive - Wilderness survival
Aktualizacje:
26-07-2017, 00:08
Wersja:
0.196
Android:
2.3 i nowsze
Developer:
Juuso Hietalahti
Folder:
Symulatory
Źródło:

Survive - Wilderness survival v 0.196.apk - download za free

0
Survive - Wilderness survival
Survive - Wilderness survival
Survive - Wilderness survival
Survive - Wilderness survival
Fabuła gry: w samym sercu gęstego lasu panuje całkowita cisza - tylko z rzadka gdzieś w oddali słychać ptaków i trzask suchych gałęzi pod ciężarem zwierzęcych łap. W dodatku światło z trudem się przebija przez szerokie korony drzew, gdzieniegdzie oświetlając promieniami ciemną ziemię i bystre strumyki. Cała roślinność naprawdę jest piękna, ale czy jest człowiek w stanie przetrwać w takich warunkach samodzielnie? Symulator Survive - Wilderness survival rzuca Ci wyzwanie abyś przetrwał kilka dni w gęstym lesie bez pomocy i podpowiedzi, ale czy poradzisz sobie?

Zadania i zasady: interfejs Simulator Survive - Wilderness survival na Android jest podzielony na dwie strefy: aktywną i statystyczną. Prawa część ekranu odpowiada za różne działania, w tym za wypoczynek, zbieranie drewna i poszukiwanie pożywienia, rozpalanie ogniska i schronienie. Lewa część ekranu jest przeznaczona dla ważnych informacji mających wpływ na przechodzenie gry. Dla przykładu, bohater zawsze ma ograniczoną ilość energii i kalorii, a nawet temperatura ciała zmienia się w zależności od pory dnia i innych warunków. Zadanie oczywiste - przetrwać pod presją żywiołu przyrody i to jak najdłużej!

Lokalizacje i cele: Survive - Wilderness survival na Android rekomendowana dla fanów symulatorów, które w całej swej okazałości pokazują aspekty samodzielnego przetrwania. Każde działanie należy zaplanować: gdzie zbudować schronienie i rozpalić ognisko, dokąd lepiej wyruszyć po jedzenie lub drewno opałowe i dlaczego nie warto spacerować nocą. Jedyny cel - przetrwać, ale czy starczy Ci umiejętności?
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl