android-boom.pl
Wild Wolf Simulator 3D
Aktualizacje:
20-08-2018, 20:13
Wersja:
2.0
Android:
2.3.3
Developer:
Turbo Rocket Games
Folder:
Symulatory
Źródło:

Wild Wolf Simulator 3D v 2.0.apk - download za free

+3
Wild Wolf Simulator 3D
Wild Wolf Simulator 3D
Wild Wolf Simulator 3D
Wild Wolf Simulator 3D
Dzięki aplikacji na Android pod nazwą Wild Wolf Simulator 3D dowiesz się trochę więcej o dniach powszednich dzikich wilków. Program zaznajomi użytkowników z przyzwyczajeniami, porządkiem dziennym, w jaki sposób prowadzić polowania i wyśledzić zdobycz, co jest akceptowane w wilczej zgrai. Wraz z tymi zwierzętami można będzie biegać po lasach i stepach, udowadniając, że nie tylko lew ma prawo do tytułu cara przyrody.

W równej mierze ta gra to nie banalny symulator, który pozwala jedynie na bieganie w zgrai i gryzienie trawożernych. Aplikacja zbudowana na zasadach dobrej RPG, i właśnie dlatego tu będzie można rozwijać się, podwyższać poziom wilka, otrzymywać nowe zdolności i utożsamiać stare, jak również wykonywać rozmaite questy. Główne zadanie, z pewnością, jest banalne - zostać najsilniejszym wilkiem, prawdziwym zatwardziałym wilczurą, z przerażenia od którego rozbiegają się wszystkie żywe istoty.

Gra Wild Wolf Simulator 3D dogodzi Ci dobrą grafiką, pełnowartościową 3D animacją, doskonale wykonaną fizyką ruchów czterołapych, a także bardzo szczegółową i dosyć ciekawą wycieczką do życia wilków. W sumie program zawiera 20 różnych poziomów, aczkolwiek tego całkiem dosyć, aby w pełnej mierze czerpać przyjemność z akcji i uważać się za przedstawiciela dzikiej przyrody.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl