android-boom.pl
Extreme Car Driving Simulator
Aktualizacje:
14-09-2021, 06:37
Wersja:
4.17.6
Android:
6.0.9
Developer:
AxesInMotion Racing
Folder:
Symulatory
Źródło:

Extreme Car Driving Simulator v 4.17.6.apk - download za free

+1
Extreme Car Driving Simulator
Extreme Car Driving Simulator
Extreme Car Driving Simulator
Extreme Car Driving Simulator
Extreme Car Driving Simulator – na dzień dzisiejszy najlepszy symulator do kierowania samochodem i wyścigów. Tutaj gracz może spróbować swoich sił w zwyczajnym miejskim wyścigu na pustych drogach albo pójść jeszcze dalej, pojeździć w warunkach stwarzających zwarty ruch drogowy, a nawet urządzić niejaki drifting na bezdrożu. Do tego są przeznaczone trzy lokacje - miasto, bezdroże i port lotniczy.

Przebojowa gra Extreme Car Driving Simulator na dużo pieniędzy zawiera trzy tryby. Pojedyncza kampania skierowana na wyścigi po pustych ulicach. Graczowi są dawane nietrudne zadania, jazda na czas, lub z punktu A do punktu B. W miarę przechodzenia zadania nieco się utrudniają, i tak jest, dopóki gracz nie przejdzie całą klasyczną arkadę. Drugi tryb - skomplikowany wyścig, w którym, oprócz Twojego samochodu, na drogę wyjeżdża wiele różnych pojazdów. Teraz jest wymagane, aby zadania były wykonywane poprzez lawiracje w zwartym potoku samochodów. No i nareszcie, trzeci tryb mini gier, w którym gracze rywalizują między sobą w wyścigach na czas. Oprócz tego, w grze zawsze można zrezygnować z wykonania misji i po prostu urządzić wyścigi na ulicach lub szybkościowych autostradach, używając lichego drifting.

Przy zderzeniu samochody niszczą się. Używając cheat, będziesz mógł remontować samochód, nie korzystając z waluty gry. Przechodząc poziomy i wykonując zadania, zarabiasz pieniądze, które są potrzebne do wydania na upgrade i remont auta, likwidację Twoich awarii, jak również kupno nowych samochodów. Ze względu na to, że gra była poczęta jako symulator, kierowaniu poświęcono wiele uwagi. Na panelu gry znajdują się dwa rzędy przycisków, które odpowiadają nie tylko za skręty, gaz i szybkość, ale i za inne działania kierowcy. Również można kierować ruchem samochodu za pomocą żyroskopu.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl