android-boom.pl
Bridge Constructor Stunts
Aktualizacje:
22-04-2018, 04:00
Wersja:
1.4
Android:
3.2
Developer:
Headup Games
Folder:
Symulatory
Źródło:

Bridge Constructor Stunts v 1.4.apk - download za free

+1
Bridge Constructor Stunts
Bridge Constructor Stunts
Bridge Constructor Stunts
Bridge Constructor Stunts
Deweloperzy popularnej serii gier Bridge Constructor zrealizowali długo oczekiwany dalszy ciąg pod nazwą Bridge Constructor Stunts na Android. Tym razem oni zdecydowali się nieco zmienić rozgrywkę gry i zrobili z niej bardziej wyścig, aniżeli łamigłówkę. Właśnie z tego powodu gracz musi dostać się do linii mety, pokonując wszystkie przeszkody na swej drodze, jakiekolwiek zderzenie może kosztować mu życia. Bądźcie uważni.

Kierowanie samochodem jest bardzo proste: na krawędziach wyświetlacza umieszczone są dwa przyciski, i jak już na pewno zrozumieliście, że jeden z przycisków będzie odpowiadał za układ kontroli szybkości, a inny za hamulec, co pozwala nam nie tylko pokonywać niebezpieczne kawałki długiej drogi, ale i wykonywać fajne tricki, kontrolując nachylenie samochodu w chwili swobodnego lotu. Skoczni w grze będzie więcej aniż dosyć, otóż latać będziecie bardzo i bardzo często.

Jednak, było to by zbyt łatwe, gdyby nam zaproponowali tylko przejazd na zawczasu przyszykowanej trasie. Musimy uważnie zbadać każdą trasę przed wyścigiem i jeśli czegoś brakuje, to po prostu wziąć i zbudować podobnie jak to było w całej serii gier o budowaniu mostów. Na każdym poziomie Wam się daje pewną kwotę pieniężną, którą można wydawać, pomimo tego warto rozumieć, że opuścić się poza minus nie jest dozwolone. Oczywiście, że na początkowych etapach będziecie otrzymywać informacje oraz podpowiedzi dotyczące miejsc budownictwa tej czy innej skoczni, ale dalej przeszkody poważnie wzrośną i będzie o wiele trudniej. Należy działać bardzo ostrożnie i roztropnie, w innym przypadku most lub skocznia może runąć w najbardziej nieodpowiedniej chwili i my przegramy.

Grafika w grze jest dobra, wszystko wygląda bardzo barwnie, podobnie jak multfilm. Naszkicowanie pozostawia wiele do życzenia, ale model samochodu wygląda nawet całkiem nieźle, fizyka prowadzenia samochodu i różnych przeszkód jest maksymalnie realistyczną. Gra nie zawiera żadnych efektów, dlatego że przed nami gra zręcznościowa, ale nawet to nie sprawia, że ta gra robi się nudną. Bridge Constructor Stunts na Android - wspaniała gra, łącząca w sobie kilka kategorii, które na pewno znajdą swoich zwolenników.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl