android-boom.pl
N.O.V.A. Legacy
Aktualizacje:
9-05-2022, 21:37
Wersja:
5.8.0m
Android:
5.8.4a
Developer:
Gameloft
Folder:
Strzelanki
Źródło:

N.O.V.A. Legacy v 5.8.0m.apk - download za free

0
N.O.V.A. Legacy
N.O.V.A. Legacy
N.O.V.A. Legacy
N.O.V.A. Legacy
N.O.V.A. Legacy - futurystyczna strzelanka z perspektywy pierwszej osoby opracowana przez studio Gameloft.

Fabuła i rozgrywka
W grze użytkownik wciela się w postać Kala Wardina zamaskowanego pod gustownym «pancerzem», który stawia czoło kosmicznym najeźdźcom. W tej nielekkiej misji protagoniście przyjdzie z pomocą asystent Yelena, zaawansowana sztuczna inteligencja - jej podpowiedzi i rady zawsze są przydatne. Akcja rozgrywa się na ogromnym statku kosmicznym zaatakowanym przez przybylców. Jeśli dokładnie przeanalizować grę, to przed oczami użytkownika ukazuje się współczesna korytarzowa strzelanka, najważniejszym zadaniem jest eliminowanie robotyzowanych nieprzyjaciół, jak też pomoc sojusznikom. W trakcie kampanii użytkownik może ulepszyć posiadane uzbrojenie oraz arsenał protagonisty i skorzystać z szeregu innych aktualizacji.

Oprócz automatów, karabinów i strzelb, w grze dostępne są granaty - ich niszczycielska siła pozwoli powalić kilku adwersarzy za jednym zamachem. Warto podkreślić, że gra oferuje oparty na rywalizacji tryb multiplayer, który może pobudzić ciekawość gracza do projektu po przejściu kampanii pojedynczej.

Grafika i dźwięk
Nie zważając na niewielki wedle nowoczesnych standardów rozmiar aplikacji, gra może poszczycić się sympatyczną trójwymiarową oprawą graficzną i dobrym dźwiękiem. Ilość pobrań dostępnych w misjach została ograniczona do minimum. Optymalizacja wykonana na wysokim poziomie, jednak mało jest reżyserowanych filmików i dialogi nie są udźwiękowione.

Podsumowanie
N.O.V.A. Dziedzictwo – to klasyczna strzelanka mobilna, która przyniosła ze sobą najlepsze tradycje Gameloft. Deweloperom udało się połączyć ekscytujący pojedynek i znakomity multiplayer, uzupełniając obydwie komponenty rewelacyjną grafiką.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl