android-boom.pl
Critical Strike Portable
Aktualizacje:
17-03-2016, 10:06
Wersja:
3.589
Android:
2.3
Developer:
Critical Force Entertainment
Folder:
Strzelanki
Źródło:

Critical Strike Portable v 3.589.apk - download za free

+1
Critical Strike Portable
Critical Strike Portable
Critical Strike Portable
Critical Strike Portable
Każdy ma okazję przekonać się, że grafika tej aplikacji została opracowaną do perfekcji. Realistyczne dźwięki strzelania i krzyki, a także obsługa języka rosyjskiego - w sumie to wszystko odtwarza atmosferę oryginalnej gry komputerowej. Gra CS Portable na Android ma prześwietny arsenał broni: jak zwykle, zaczynasz rundę od pistoletu, po kilku porażkach zawładniesz szturmowym i snajperskim karabinem, strzelbą albo legendarnym АK47.

Także warto zwrócić uwagę na dużą ilość map do zabawy, poza tym każdy gracz będzie mógł stworzyć własną mapę. Już teraz do aplikacji domyślnej dodano ponad 70 lokalizacji. Rzecz jasna, że jeśli Ci ich zabraknie, to zawsze możesz pobrać nowe mapy na oficjalnej stronie internetowej deweloperów. Jak już wspomniałem na samym początku recenzji, ta aplikacja jest cross-platformą. Co to znaczy? Oznacza to, że na jednej mapie mogą grać osoby z Andoid smartfonów, iOS gadżetów, systemu operacyjnego Windows, a nawet osoby, którzy otworzyli tę grę w swojej przeglądarce. Takie gry można na palcach policzyć. Do głowy przychodzi tylko Pocket Legends.

Na zakończenie, warto powiedzieć, że dana gra posiada dużą ilość trybów. Jest tryb klasyczny, w którym rywalizujesz z innymi graczami, tryb przeciwko komputera, w którym strzelasz do botów, również jest kategoria zombi. To wszystko i wiele czego innego sprawia, że ta aplikacja jest jedną z najlepszych dla gadżetów.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl