android-boom.pl
Respawnables
Aktualizacje:
8-02-2019, 00:26
Wersja:
7.7.0
Android:
2.3 i nowsze
Developer:
DIGITAL LEGENDS ENTERTAINMENT SL
Folder:
Strzelanki
Źródło:

Respawnables v 7.7.0.apk - download za free

0
Respawnables
Respawnables
Respawnables
Respawnables
Respawnables – jest to strzelanka z perspektywy trzeciej osoby przeznaczona przede wszystkim do gry w trybie multiplayer, gdzie gracze mogą współzawodniczyć w masowych walkach z innymi graczami z całego świata. Nie zważając na to, że najważniejszym atutem gry jest tryb online, zawiera ona ponad sto pojedynczych misji, podczas których gracz może doskonalić swoje umiejętności i nabywać doświadczenia bojowego.

Dla graczy Respawnables dostępnych będzie ponad dwadzieścia rodzajów broni i ponad pięćdziesiąt przedmiotów, przy pomocy których oni mogą spersonalizować swojego bohatera w połączeniu z różnymi elementami takich filmów, jak "Faceci w Czerni" albo "Pogromcy duchów". Możesz brać udział zarówno w bitwach zespołowych, jak i grać w stylu deathmatch: to wszystko w trybie online. W obu przypadkach musisz być bystry, aby pokonać swoich wrogów prędzej niż oni Ciebie. Kolejna wyjątkowa właściwość Respawnables – to wspaniała grafika, pozwalająca czerpać radość z gry, następnie - charyzmatyczne postacie, które pod kątem wizualnym są niesamowite tak samo, jak sceny gry.

Respawnables – to świetna gra w stylu action z perspektywy trzeciej osoby w trybie pojedynczym i trybie online, która sprawi, że zostaniesz przykuty do ekranu swojego Android urządzenia nie jeden dzień.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl