android-boom.pl
Range Shooter
Aktualizacje:
1-05-2018, 12:00
Wersja:
1.3
Android:
2.3 i nowsze
Developer:
www.gameguru.mobi
Folder:
Strzelanki
Źródło:

Range Shooter v 1.3.apk - download za free

0
Range Shooter
Range Shooter
Range Shooter
Range Shooter
Range Shooter – akcja z perspektywy pierwszej osoby typu "Stay&Fire". Gracz musi doskonalić umiejętności strzelania do różnych celów, przesuwać się w tabeli poziomów, odkrywać nową broń i modernizować ją. Gra posiada dobrą grafikę i wspaniałą animację. Należy wyróżnić dobrze zbilansowany magazyn ulepszeń, jak również system ustawiania parametrów gry. Będziesz musiał wcielić się w rolę funkcjonariusza działu sił specjalnych i wspólnie z nim przejść szkolenie w obrębie strzelnicy treningowej. Na początku gry jest dostępny jedynie pistolet, który w miarę przechodzenia można wymienić na bardziej zaawansowany rodzaj broni typu automatu albo karabinu.

Na szczególną uwagę zasługuje system aktualizowania gier. Broń można ulepszyć według takich parametrów, jak trafność, moc niszczenia, szybkość przeładowania oraz strzelania, i również pojemność magazynu. Każda z tych właściwości ma skalę maksymalnie możliwego poziomu przechodzenia i bieżącego. Ustawienie wszystkich parametrów do najlepszego stanu nie jest możliwe, dlatego zawsze trzeba będzie zrezygnować z jednych parametrów w celu otrzymania innych. Rozrywka przedstawia sobą strzelankę w poruszające się cele statyczne. Cele występują w standardowej okrągłej formie, sylwetek przestępców i psów. W trybie "ratunek zakładników" cele terrorystów są ulokowane za sylwetkami ofiar. Trafienie w zakładnika pociągnie za sobą utratę kredytów, więc bądźcie uważni.

Dostępne są dynamiczne bonusy:
• Granat - wybucha po trafieniu do niego i uszkadza lub niszczy sąsiednie cele. Jeśli w pobliżu znajduje się zakładnik, on również doznaje uszkodzenia;
• Ładowacz – zabezpiecza arsenał dodatkowym ładowaczem;
• Czas – opóźnia zakończenie misji z ograniczonym czasem;
• Przeładowywanie - przyśpiesza szybkość ponownego ładowania.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl