android-boom.pl
Modern Combat 5: Blackout
Aktualizacje:
3-08-2021, 03:39
Wersja:
3.7.1a
Android:
5.8.6d
Developer:
Gameloft
Folder:
Strzelanki
Źródło:

Modern Combat 5: Blackout v 3.7.1a.apk - download za free

+1
Modern Combat 5: Blackout
Modern Combat 5: Blackout
Modern Combat 5: Blackout
Modern Combat 5: Blackout
Modern Combat 5 na Android - nowa część jednej z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych (FPS). Obecnie tę grę można traktować równie jako wizytówkę firmy GameLoft. Czymże ta strzelanka jest taka dobra ? Dlaczego ona wywołała tyle szumu w internecie? Jest kilka przyczyn. Po pierwsze, jakościowych FPS na mobilnych platformach nie jest tak wiele. Dlatego każda nowa część znanej serii strzelanki od razu staje się "gorącą" nowiną. Po drugie, przed nami gra, grafika której pod względem jakości praktycznie zrównała się z grami konsolowymi. Poza tym, przed nami bardzo dobrze zaprojektowana aplikacja, w której było przemyślane dosłownie wszystko.

Aplikacja Modern Combat 5 Blackout (Zaćmienie) na Android zawiera kilka trybów. Są to jak tryby wieloosobowe, tak i pojedyncze. W trybie pojedynczym czeka na Was niesamowita ekipa zawierająca zestaw misji, każdą z których trzeba przejść w celu ukończenia tego trybu. W trybie online będziecie mogli walczyć z realnymi ludźmi. Zebrawszy swoją drużynę, możecie znaleźć cel wroga i spróbować go zniszczyć. Rozgrywka tej gry jest dobrze przemyślana. Pierwsze, co musicie zrobić - to wybrać klasę dla swej postaci. Na przykład, można wybrać snajpera, zwiadowcę, szturmowca lub żołnierza wsparcia. Oczywiście, że każda klasa ma swoje jak silne, tak i słabe strony. Po wyborze klasy postaci powinniście podwyższać jej poziom. To świetnie, że poziom bohatera można zmieniać jak w trybie pojedynczym, tak i dla wielu graczy. Pomimo tego, zawsze można zmienić swojego bohatera. Na przykład, jeśli zmieniliście snajpera do maksymalnego poziomu, można rozpocząć grę nową postacią.

Oczywiście, że ta aplikacja ma zintegrowaną statystykę wieloosobową. Ona jest w stanie wykazać, w jakiej mierze jesteście sprytni w strzelankach pierwszoosobowych. Na zakończenie, wyróżnię mocną stronę gry - to składniki multimedialne. Tu grafika rzeczywiście wywołuje zawroty głowy. Wszystko wygląda bardzo fajnie i niesamowicie. Nie bez powodu jest to porównywane z grafiką gier konsolowych.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl