android-boom.pl
Lords Mobile
Aktualizacje:
26-07-2021, 03:40
Wersja:
1.91
Android:
2.53
Developer:
IGG.COM
Folder:
Strategiczne
Źródło:

Lords Mobile v 1.91.apk - download za free

+1
Lords Mobile
Lords Mobile
Lords Mobile
Lords Mobile
Lords Mobile - strategia w czasie rzeczywistym z akcentem na walki sieciowe i ekskluzywny system rozwoju gospodarczego: fabuła rozgrywa się w średniowieczu, w czasach surowych rygorów i okrutnych obyczajów, prowokujących wojny, przelew krwi, a również podstępny podział zawojowanych terytoriów. Historia tych czasów została wyraźnie przedstawiona – epokowe bitwy, ustawiczne konflikty i niewybaczone krzywdy. Niestety, patetyczna koncepcja niekończącej się wojny szybko znika na tle przyćmionego rozwoju – długi czas oczekiwania przy budownictwie, na ulepszenia i najem wojsk, co z kolei powoduje utratę zainteresowania do fabuły.

Sytem walki i rozwój


W strategii Lords Mobile na Android wszystko jest znane – najpierw rekrutacja żołnierzy: w szeregi ekipy ochotnie wstępują łucznicy, rycerze w ciężkim opancerzeniu, jak też najezdnicy. Do otrzymania pierwszych zwycięstw tego wojska starczy - w dalszym ciągu pojawią się nowe śmiałki, a niebawem przyjdą weterani. Za pokonanego wroga płacą złotem, zasobami i cennymi punktami doświadczenia, które otwierają dostęp do Talantów, specjalnych nawyków bojowych.

Wszystkim strategom zaleca się pobranie Lords Mobile - wydawałoby się, że projekt został przepisany ze wzoru szablonów konkurentów, jednak w każdym elemencie zastarzałego gatunku znalazło się coś ciekawego i niepowtarzalnego. Średniowieczne bitwy, z mnóstwem żołnierzy i obszernymi miejscowościami, doświadczenie z dostępem do menu i specjalnych ulepszeń. Pamiętaj o rozwoju technologicznym i odkrywaniu unikalnych profesji, to jest naprawdę interesujące! Stwórz swoje dziedzictwo w LORDS MOBILE!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl