android-boom.pl
The Walking Dead No Man's Land
Aktualizacje:
5-08-2021, 06:41
Wersja:
3.1.4.3
Android:
4.2.0.206
Developer:
Next Games Oy
Folder:
Strategiczne
Źródło:

The Walking Dead No Man's Land v 3.1.4.3.apk - download za free

0
The Walking Dead No Man's Land
The Walking Dead No Man's Land
The Walking Dead No Man's Land
The Walking Dead No Man's Land
The Walking Dead No Man's Land - gra oparta na motywach popularnego serialu o zombi - Żywe trupy. Ta gra jest mieszanką farmy i strategii. Powinniście zagospodarować teren po to, żeby krwiożercze zombi nie mogły Was dorwać. The Walking Dead No Man's Land składa się z dwóch głównych części. W pierwszej części musisz rozwijać swój obóz, poszukiwać nowych ludzi, aby wzmocnić wspólnotę i wytrenować wszystkie postacie.

Druga część jest bardziej ciekawsza i dynamiczna. W niej powinieneś bronić swój obóz i dokonywać ataków w celu zdobycia prowiantu. Oczywiście, nie da się to tak łatwo zrobić, ponieważ po drodze spotkasz mnóstwo żywych trupów. Nie uda się ciągle uciekać, dlatego musisz zaangażować się do walki z nimi, które odbywają się krok po kroku. Aby rozpocząć atak, należy przesunąć palcem od swojego bohatera do zombi. Po Twoim kroku następuje krok trupa i tak trwa, dopóki ktoś z was nie padnie.

W grze mogą być postacie różnych klas, takich jak z walki wręcz, uzbrojonych bronią palną lub wykidajły. Najbardziej optymalna postać - to wykidajły, ponieważ oni wytrzymują mocne uszkodzenia i ogłuszają zombi silnymi ciosami.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl