android-boom.pl
Worms 2: Armageddon
Aktualizacje:
6-08-2017, 20:13
Wersja:
1.4.0
Android:
2.2 i wyżej
Developer:
Team 17 Digital Limited
Folder:
Strategiczne
Źródło:

Worms 2: Armageddon v 1.4.0.apk - download za free

+3
Worms 2: Armageddon
Worms 2: Armageddon
Worms 2: Armageddon
Worms 2: Armageddon
Worms 2: Armageddon – ciąg dalszy będący bezpośrednim protoplastą klasycznych Worms dobrze znanych każdemu graczowi. «Słynne» robale znów się pojawiają się na ścieżce wojny z różnymi rodzajami broni. Dla tych, kto nie zna sensu gry, przypominamy, że na każdym poziomie będziecie mieć do dyspozycji drużynę robaków i podobną do niej drużynę przeciwników. Bierzcie się do broni i nie zapomnijcie granaty. Zagorzałe walki, humor i komiczne akcje bohaterów jeszcze śmieśniejsze. Proszę zakasać rękawy i ruszać do walki.

NOWINKI: żeby nie zawieść stronników tej strategii, autorzy w pełni zachowali arsenał broni z wersji gry na PC, również dodali kilka ciekawostek: strzał jadem, elektromagnes, trzęsienie ziemi, działko strażnicze, napalm, i wiele innego. W dodatku zostały opracowane i przerysowane ponad 15 motywów, także uproszczono sterowanie podczas walki. W kampanii na przechodzenie deweloperzy przedstawili 30 misji dla zniszczenia wrogów, dodali tryb szkoleń umożliwiający wypróbowanie wszystkich rodzajów broni, a co najważniejsze - dobry multiplayer. Teraz jest możliwość grania nie tylko we czwórkę na jednym Android urządzeniu, w taki sam sposób można rzucić wyzwanie graczom przez Internet. Gra wzbudza zainteresowanie nie tylko z powodu możliwości wykazania się pomysłowością i strategicznym myśleniem, ale również z powodu miłego udźwiękowienia. Odnośnie sterowania: ono jest bardzo proste: jeśli chcesz, żeby robal podskoczył, musisz kliknąć na niego, a żeby celować w niego, musisz trzymać palec na kurku w odpowiednim kierunku.

PODSUMOWANIE: nowinka naprawdę spełniła oczekiwania i z całą pewnością zasługuje na uwagę wszystkich zwolenników strategii krok po kroku. Nasza wersja jest zgodna z wieloma urządzeniami, które oficjalnie nie są zadeklarowane przez producenta.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl