android-boom.pl
Battle Towers
Aktualizacje:
14-07-2017, 16:06
Wersja:
2.9.9
Android:
2.3
Developer:
Game Insight
Folder:
Strategiczne
Źródło:

Battle Towers v 2.9.9.apk - download za free

+1
Battle Towers
Battle Towers
Battle Towers
Battle Towers
Battle Towers – wspaniała mieszanka strategii i klasycznej Tower Defense z trójwymiarową grafiką o wysokiej jakości, wielkimi bitwami jednostek i zbilansowaną rozgrywką. Aplikacja została zaprojektowana przez studio "Game Insight" – to właśnie od nich zaczęło się tworzenie Paradise Island i The Tribez. Projekty danej firmy wyróżniają się masywną lokalizacją, zbilansowaniem wszystkich komponentów oraz miłą grafiką.

Główne zadanie w tej grze - to utrzymanie własnej bazy, ochraniając ją od masowego ataku wrogich drużyn. Jednakże działaniami obronnymi można jedynie wygrać konkretną bitwę, ale nie całą globalną walkę, otóż czasami wojsko pod Waszym przewodnictwem będzie musiało atakować wrogie drużyny i jak najprędzej niszczyć najbardziej agresywnych sąsiadów. Otóż, w Wieżach Walk będziemy walczyć z sąsiadami, dokonując napaści i broniąc swoją twierdzę. W aplikacji są dostępne elementy gospodarki: tu można budować farmy, uzyskując z nich pieniądze, świątynie, które dają energię mentalną.

W miarę przechodzenia aplikacji Battle Towers Android polecane jest ulepszanie i rozwijanie zbudowanych budowli – o przeznaczeniu zarówno obronnym, jak i powszechnym. Główne atuty gry – wygodny i łatwo zrozumiały interfejs, dobra grafika trójwymiarowa, możliwość ulepszania budowli i jednostek, zmiana pory dnia (wpływa na charakterystyki), dostępność magii.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl