android-boom.pl
Age of Kings: Skyward Battle
Aktualizacje:
3-02-2021, 15:38
Wersja:
2.84.0
Android:
3.9.0
Developer:
Elex
Folder:
Strategiczne
Źródło:

Age of Kings: Skyward Battle v 2.84.0.apk - download za free

0
Age of Kings: Skyward Battle
Age of Kings: Skyward Battle
Age of Kings: Skyward Battle
Age of Kings: Skyward Battle
Age of Kings: Skyward Battle – to strategia na Android, która przenosi gracza do świata średniowiecznych wojen i pozwala poczuć się prawdziwym zdobywcą i mistrzem tego mocarstwa. Wszystkie wydarzenia gry odbywają się w czasie rzeczywistym. Gracze muszą rozwijać się i zagospodarować terytorium swojego królestwa, zebrać waleczną armię odważnych wojowników, nawiązać relacje dyplomatyczne z sąsiednimi państwami i bronić swojego terytorium przed wrogiem, dokonując ataków odwetowych. Wraz z rozwojem imperium, w przerwach pomiędzy tworzeniem armii i budową twierdzy, musisz negocjować z władcami sąsiednich królestw, ujawniać spiskowców, dbać o dobrobyt swoich poddanych i zapewnić niezawodną ochronę dla swojego terytorium.

Na początku gry miasto będzie chronione, dlatego w tym czasie należy zwrócić szczególną uwagę na kształcenie kadr wojskowych i budownictwo ważnych obiektów. Musisz przejść rozmaite zadania i misje umożliwiające otrzymanie bonusów w formie niezbędnych surowców i punktów doświadczenia. Każdy bohater w Age of Kings: Skyward Battle dysponuje wyjątkowymi umiejętnościami i nawykami, które znajdą zastosowanie w tej czy innej sytuacji. Możesz doskonalić umiejętności bohaterów przy pomocy manekinów. Im wyższy poziom bohatera, tym więcej korzyści on przyniesie dla królestwa.

Dla rozszerzenia Twojego imperium potrzebne będą zasoby, które można odszukać poprzez badanie niezaludnionego dzikiego terytorium lub rabunku sąsiednich państw. Aby przyspieszyć proces rozwoju państwa, gracze mogą łączyć się w sojusze lub alianse. Jeśli samodzielnie rozwijasz swoje imperium, wtedy to będzie długi i żmudny proces. Age of Kings: Skyward Battle – to porywająca strategia mobilna w czasie rzeczywistym. Gra jest częściowo darmowa. W sklepie z grami możesz zakupić wiele ulepszeń i unikalnych zasobów za prawdziwe pieniądze.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl