android-boom.pl
Galaxy Legend
Aktualizacje:
15-12-2018, 00:18
Wersja:
2.0.2
Android:
2.3 i nowsze
Developer:
Tap4fun Corp., Ltd.
Folder:
Strategiczne
Źródło:

Galaxy Legend v 2.0.2.apk - download za free

0
Galaxy Legend
Galaxy Legend
Galaxy Legend
Galaxy Legend
Galaxy Legenda - to wieloosobowa strategia na Android, która posiada bazę społeczną. Co to może znaczyć? Czy grałeś kiedykolwiek w "Wesołą farmę"? W pewnym sensie tutaj będziesz się zajmował praktycznie tym samym, tylko teraz zakres Twojej odpowiedzialności będzie wzrastał w progresji geometrycznej. Cała sprawa polega na tym, że w Galaxy Legend Ty stajesz się właścicielem kosmicznej kolonii, którą trzeba doprowadzić do prosperowania i skierować jej rozwój we właściwym kierunku. Rozgrywka w znacznym stopniu przypomina większość typowych strategii, jednak tylko w Galaxy Legenda będziesz mógł naprawdę czerpać zadowolenie ze stworzonej kosmicznej kolonii.

Czymże będziesz musiał zajmować się w grze? Dosłownie wszystkim, czego może potrzebować nowo utworzone miasto. Będziesz musiał zajmować się różnymi problemami infrastruktury swojej osady, wydobywać surowce dla budownictwa nowych obiektów i przeprowadzenia prac badawczych, czyli wypróbowania nowych technologii. Gdy się zadomowisz, zastanów się, co będziesz robić dalej. Obraduję Cię przedwcześnie: gra nie ma żadnych ograniczeń, możesz rozwijać swoją osadę w nieskończoność, najważniejsze, abyś miał wystarczająco dużo zasobów. Skoro mowa o zasobach, w grze dostępna jest dość solidna liczba, ale najbardziej zapotrzebowanymi w każdej dziedzinie będą: metal, gaz i kryształy. Dane surowce stanowią rozwiązanie dla sytuacji ekonomicznej.

Wydawałoby się, że osada została zbudowana. Rozwój i produkowanie są w normie. Ale co to? Złośliwi kosmiczni goście usiłują przeniknąć do naszej kolonii i, patrząc na ich statki, oni są nastawieni niezbyt przyjaźnie. Nie warto wpadać w panikę, masz do dyspozycji specjalny oddział kosmiczny, gotowy zniszczyć wroga. Na szczęście, początkowe ataki nie będą zbyt uciążliwe. Rozprawa z wrogami nie sprawi trudności, ale musisz pamiętać, że im większa Twoja kolonia, tym więcej wzrasta apetyt u najgroźniejszych wrogów, dlatego warto zastanowić się nad uzbrojeniem swojej kolonii. W Galaxy Legenda możesz utrzymywać armię, ale ona zostanie zobrazowana wyłącznie poprzez liczbę statków kosmicznych. To jeszcze nie wszystko, przecież możesz ulepszyć każdą jednostkę i wyposażyć je według własnych preferencji i smaku. W ten sposób Twoje walki będą jednakowe z wyglądu, ale równocześnie bardzo odmienne pod względem wyposażenia obrońców. Prawidłowe rozstawienie upgradów i właściwa strategia pozwolą odeprzeć atak nieprzyjaciół.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl