android-boom.pl
Eden: The Game
Aktualizacje:
5-09-2017, 12:20
Wersja:
1.4.2
Android:
4.0.3 i nowsze
Developer:
Channel 4 Television Corporation
Folder:
Strategiczne
Źródło:

Eden: The Game v 1.4.2.apk - download za free

0
Eden: The Game
Eden: The Game
Eden: The Game
Eden: The Game
Dla właściwego rozwoju swojej kolonii musisz stale wydobywać zasoby, badać nowe terytoria, jak również uzupełniać zapasy żywności i wody. Zachowanie ludzi w obozie wygląda dość realistycznie – aby móc pracować muszą jeść. Jeśli gracz nie daje sobie rady z zaopatrzeniem w żywność, wtedy gra kończy się śmiercią bohaterów. Co więcej, deweloperzy zaprojektowali zmianę warunków pogodowych, co pociąga za sobą korekty zachowań jednostek.

Oprócz tego, deweloperzy zapewnili ogromną liczbę misji, już nie mówiąc o tym, że Eden: The Game wcale nie jest grą liniową. W czasie wykonywania zadań musisz wykazać się pomysłowością i strategicznym myśleniem. Wszystkie misje są rozplanowane, ponieważ historia rozwija się w szybkim tempie. Najważniejszą część gry stanowi budownictwo. Dla rozwoju Twojej kolonii potrzebne będą nie tylko domki mieszkalne, ale także mnóstwo warsztatów, w których będą produkowane broń oraz inne ważne elementy przetrwania. Po pewnym czasie mieszkańcy obozu osiągną sukcesu i będą mogli zajmować się rolnictwem i właśnie to pomoże rozwiązać problem z żywnością.

Tylko od gracza zależy, w jakim tempie będą rozwijać się kolonie: można doprowadzić ją do rozkwitu lub całkowitego upadku. Dzięki nowoczesnej grafice i nieprzewidywalnej rozgrywce, gra jest niezwykle wciągająca.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl