android-boom.pl
Global Outbreak
Aktualizacje:
26-07-2017, 12:08
Wersja:
1.3.8
Android:
2.3 i nowsze
Developer:
Red Robot Labs
Folder:
Strategiczne
Źródło:

Global Outbreak v 1.3.8.apk - download za free

0
Global Outbreak
Global Outbreak
Global Outbreak
Global Outbreak
W grze Global Outbreak na Android musisz ocalić planetę przed przerażającym wirusem, który może zmienić wszystkich ludzi w zombie. Gra łączy w sobie elementy strategii oraz akcji, co z kolei poprawia jej atrakcyjność i oryginalność. Pomimo tego odnieśliśmy ją do sekcji gier arkadowych, podobnie jak w Google Play. Opierając się na opinie na innych stronach internetowych gra jest bardzo dobra i wciągająca, w tym samym Google Play ma ocenę 4.3 w stosunku do 40 tys. opinii.

Zgodnie z fabułą, jak wspomniano wyżej, będziesz chronić Ziemię przed straszliwym wirusem grając za korporację, która usiłuje ocalić planetę. W Global Outbreak na Android Twoja drużyna zostanie osadzona w mieście przepełnionym zombie, zresztą będziesz wykonywał misje, aby wstrzymać rozpowszechnianie się wirusa i zlikwidować przyczynę jego pojawiania się. Będziesz miał do dyspozycji ogromny wybór broni palnej, granatów i karabinów maszynowych, wśród których także znajduje się rosyjski AK-47 znany jako "kałasz". W miarę przechodzenia gry misje będą coraz trudniejsze, dlatego należy ulepszać charakterystyki swoich jednostek.

Global Outbreak ma przyjemną grafikę, nawet już nie zważając na to, że podczas gry będziesz mieć widok z góry. Wybuchy i strzały mają dość efektowny wygląd. Dźwięk też jest niezły, a dynamiczna muzyka sprawia, że gra staje się ciekawsza i bardziej porywająca. Deweloperzy zaskoczyli nas sterowaniem, które wcale nie jest trudne, a nawet jeśli nie możesz się zorientować, pamiętaj, że pierwsza misja będzie szkoleniowa.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl