android-boom.pl
Paradise Bay
Aktualizacje:
9-05-2018, 00:00
Wersja:
1.7.0.2780
Android:
2.3.3 i nowsze
Developer:
King
Folder:
Strategiczne
Źródło:

Paradise Bay v 1.7.0.2780.apk - download za free

-1
Paradise Bay
Paradise Bay
Paradise Bay
Paradise Bay
Historia i szkolenia: Rajska zatoka, leżąca w samym sercu błękitnego oceanu, faktycznie dotąd nie zbadana, ale, według pogłosek, tamtejsze wyspy pokryte zielenią i tajemniczymi kwiatami, zwierzęta akuratnie przemykają się z miejsca do miejsca, a goście dla mieszkańców zawsze są mile widziani. Dokładne koordynaty wyspy zostaną przekazane graczom, którzy zdecydowali się pobrać Paradise Bay na Android. Goście, którzy przybyli na miejsce, od razu zapoznają się z asystentem, zaczną szkolenia i przygotują się do przejęcia trudnych obowiązków kierownika gospodarczego.

Zadania i zasady: Paradise Bay - strategia gospodarcza w czasie rzeczywistym w oparciu o stały rozwój: gracz musi układać grządki na ziemi, zbierać urodzaj oraz inwestować surowce w produkcję towarów i usług. Przede wszystkim, na rajskiej wyspie władzę sprawują złote monety i szlachetne kamienie - dwa niezamienne materiały zapewniające konstruowanie, rozwój i realizację zadań. Inna miara sukcesu - zdobyte doświadczenie: im wyższy poziom, tym więcej możliwości!

Lokalizacje i przedmioty: W strategii Paradise Bay na Android większa część rozrywki jest poświęcona usadowieniu tropikalnej wyspy, z tej racji lokalizacje nie różnią się pod względem geograficznym, ale tylko wizualnie: lasy ustępują niewielkiemu miasteczku, brukowce zmieniają się w kamień w magazynie, a urodzajna ziemia zmienia się w ogrody z dojrzałym plonem. Wszystkie przedmioty odkładają się w inwentarzu i następnie są wykorzystywane w produkcji – przykładowo, fabryka wyprodukowała sieci rybackie dla wioski w celu pomocy żywnościowej.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl