android-boom.pl
UniWar
Aktualizacje:
6-05-2018, 20:00
Wersja:
1.8.102
Android:
2.3 i nowsze
Developer:
TBS Games
Folder:
Strategiczne
Źródło:

UniWar v 1.8.102.apk - download za free

0
UniWar
UniWar
UniWar
UniWar
Ta piekielna mieszanka szachów i StarCrafta nie daje odetchnąć strategom już piąty rok z kolei! UniWar – to prawdziwy cybersport w Twoim urządzeniu (tablecie, PC), zarówno jak niepodważalny "musthave" na liście osiągnięć każdego poważnego stratega! W roku 2009 UniWar została uznana za najlepszą grę mobilną, a w 2011 zajęła drugie miejsce w nominacji "Najlepsza gra multiplayer 2011", niemniej jednak pierwsze miejsce nie było strategią. Dlatego Uniwar oficjalnie uznana za najlepszą wśród strategii online.

1. Dziesiątki tysięcy graczy z całego świata! Gra na żywo i czat na żywo!
2. Zmienny według Twojego uznania stopień zanurzenia się w grze: gra bez ustanku o każdej porze dnia i nocy albo w międzyczasie kilka minut raz na trzy dni!
3. Trzy unikalne rasy (ludzie, cyborgi i bestialskie cudzoziemcy), posiadające własne wyjątkowe cechy, specyficzną taktykę oraz sekrety gry!
4. Tysiące map przeznaczonych do bezkompromisowych walk na równinach, pustyniach, bagnach, górach, lasach i polach, jak również walki na lądzie, wodzie i w powietrzu! Codziennie ukazuje się zestaw nowych map! Przy pomocy wbudowanego edytora możesz samodzielnie i z niezwykłą łatwością tworzyć jakiekolwiek mapy i od razu grać na nich w trybie online!!!
5. Walki jeden na jednego oraz masywne bitwy zespołów!
6. Możliwość gry z botami Offline lub Online, a także kampania edukacyjna składająca się z 21 misji.
7. Światowy ranking Online zawierający około 50 000 pozycji w ramach unikalnego systemu rankingu, na szczyt którego będziesz się wspinał przez lata!
8. Możliwość gier losowych przypadkową rasą na przypadkowo wybranej przez Ciebie mapie z przeciwnikiem o przybliżonym rankingu.
9. Czat dla graczy.
10. Regularne turnieje z cennymi nagrodami!
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl