android-boom.pl
Plants vs. Zombies
Aktualizacje:
6-09-2018, 04:17
Wersja:
2.3.30
Android:
4.1 i nowsze
Developer:
ELECTRONIC ARTS
Folder:
Strategiczne
Źródło:

Plants vs. Zombies v 2.3.30.apk - download za free

+2
Plants vs. Zombies
Plants vs. Zombies
Plants vs. Zombies
Plants vs. Zombies
Słynna gra od zespołu deweloperów "PopCap", która podbiła swoją prostotą i genialnością dziesiątki tysięcy osób! To jedna z tych niewielu gier, która szalenie wciąga i którą można przejść jednym tchem. Sens gry "Rośliny kontra zombi" jest zrozumiały już z samej nazwy. Jak w pierwszej, tak i w innych jej częściach będziesz musiał walczyć przeciwko ogromnych pułków głodnych zombi, pożerających wszystko na swojej drodze! Twoje zadanie – odpędzić od swojego domu te istoty i wszystkimi siłami powstrzymać ich atak.

W miarę przechodzenia gry do walki z nimi odkrywają Ci się wszystkie coraz to nowe rośliny. Do Twojej dyspozycji wiele strzelających, wybuchających, rzucających, spalających, zamrażających roślin, które pod warunkiem przemyślanej taktyki walki łatwo zabijają nawet najniebezpieczniejszych zombi. Otóż, w tej grze taktyka jest po prostu konieczna! Na początku każdego poziomu masz możliwość wyboru roślin z ogólnego arsenału, które będą brały udział w tej walce. Prawidłowo dobrane rośliny na początku poziomu i prawidłowe ich ustawienie na polu – klucz do Twojego zwycięstwa!

No a dla tych, komu tego jest za mało, deweloperzy dodali ciekawe mini gry i przeróżne sztuczki, które sprawiają, że ta gra jest niezwykle wciągającą. Obecnie gra jest dostępna na wielu platformach, można w nią zagrać jak na zwyczajnym komputerze, tak i na tablecie lub telefonie. Na Twoje życzenie, gra "Rośliny kontra zombi" będzie z Tobą zawsze i wszędzie, gdzie można znaleźć parę minut. Pobierz, zainstaluj, graj! Miłej zabawy!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl