android-boom.pl
Glory of Generals 2: ACE
Aktualizacje:
10-12-2018, 04:16
Wersja:
1.3.8
Android:
4.0 i nowsze
Developer:
www.ieasytech.com
Folder:
Strategiczne
Źródło:

Glory of Generals 2: ACE v 1.3.8.apk - download za free

+1
Glory of Generals 2: ACE
Glory of Generals 2: ACE
Glory of Generals 2: ACE
Glory of Generals 2: ACE
System walki: Glory of Generals 2: ACE – pełnoskalowa strategia krok po kroku obejmująca walki schematyczne, globalną kampanię fabularną i różnorodne techniki: walki toczą się na pięknie zaprojektowanych lokacjach, gdzie krajobraz rzeczywiście wpływa na wynik niemal każdej walki. Żołnierze, na przykład, ukrywają się w lesie od wrogiego ognia, a tanki z wysokiej góry uderzają w każdy cel. Wszystkie pojedynki są wystarczająco schematyczne – jednostki animowane strzelają do siebie nawzajem i tak do zwycięskiego końca.

Tryby i cele: strategia Glory of Generals 2: ACE na Android pozwala spróbować sił, przede wszystkim, warto to zrobić w kampanii pojedynczej, podzielonej na dziewięć stref walki, - Europa, Afryka, Ameryka, Antarktyda: pokazywać cechy liderskie i wykonywać postawione cele trzeba we właściwy sposób. Misji jest wiele, trybów pięć - Ratunek zakładników, Utrzymanie bazy, Rzeźnia na terenie neutralnym, Bezpośredni cios wrogu, Walka o zaopatrzenie. Oprócz tego dostępne są ekspedycje i arena PvP, jak bez tego?

Armia i opcje: Wroga armia jest wyjątkowa - wieże, piechota, niszczyciele i dobrze wyposażone bazy wojskowe. Arsenał graczy jest skromniejszy - lotniskowce, tanki oraz urządzenia naziemne. Mając wystarczającą ilość pieniędzy, można nawet wezwać wsparcie z powietrza, jednak uderzenia punktowe będą kosztować ładny grosz! Z racji ogromnej ilości taktycznych precyzji polecane jest pobranie Glory of Generals 2: ACE na Android - wszystko może być ustawione jednocześnie!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl