android-boom.pl
FIFA 15 Ultimate Team
Aktualizacje:
10-03-2016, 10:18
Wersja:
1.6.1
Android:
2.3
Developer:
ELECTRONIC ARTS
Folder:
Sportowe
Źródło:

FIFA 15 Ultimate Team v 1.6.1.apk - download za free

+36
FIFA 15 Ultimate Team
FIFA 15 Ultimate Team
FIFA 15 Ultimate Team
FIFA 15 Ultimate Team
FIFA 15 Ultimate Team
FIFA 15 Ultimate Team
FIFA 15 Ultimate Team Android - nowa część jednego z najbardziej popularnych na świecie mobilnego futbolu. Nikt nie spodziewał się, że mobilna fifa wyjdzie o 2 tygodnie prędzej, aniż komputerowa wersja gry. Jednak to jest tak. Niestety, nie warto bardzo cieszyć się z powodu tej sprawy. Przecież z aplikacji są usunięte praktycznie wszystkie tryby oprócz Ultimate Team (w porównaniu z fifa 14). Rzeczywiście, teraz można spojrzeć na tę aplikację jako na manager piłkarski.

Czy będzie Fifa 15 pełnowartościowa ze zwykłymi dla nas trybami? Tego nikt dokładnie nie wie, ale, według niesprawdzonych informacji, to nie. Jest całkiem możliwe, że "innej" fify więcej tego roku nie będzie. Dobra, porozmawialiśmy o złym, teraz przejdźmy do bardziej przyjemnej części aplikacji. Tym razem jest nam dostępna ogromna ilość graczy i zespołów, z których możemy skorzystać. Rzeczywiście możecie stworzyć zespół Waszych marzeń. Już teraz dostępni są do wyboru około 10000 piłkarzy oraz 500 zespołów - ta ilość może tylko wzrastać w nowych aktualizacjach.

W aplikacji FIFA 15 Ultimate Team Android są wbudowane 2 tryby gry. To kariera, w której będziecie zarabiać różne puchary oraz osiągnięcia za pomocą Waszego zespołu. I to szybka gra. W tym trybie możecie po prostu popraktykować się i zobaczyć, na ile silny zespół stworzyliście.
Deweloperzy aplikacji obiecują, że za pomocą tej gry będziecie mogli znajdować się w samym środku wydarzeń sportowych. Co tygodnia będą pojawiały się mecze, które odbywały się całkiem niedawno w realnym świecie. W ten sposób, będziecie móc jeszcze raz odtworzyć niedawne wydarzenie sportowe. Na zakończenie, warto wyróżnić dobrą grafikę w grze. Jednak bez ogromnej liczby zwykłych trybów gry, nowa fifa chyba nie zostanie najlepszym piłkarskim mobilnym stymulatorem.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl