android-boom.pl
Monkey Boxing
Aktualizacje:
22-04-2018, 08:00
Wersja:
1.05
Android:
2.3
Developer:
Crescent Moon Games
Folder:
Sportowe
Źródło:

Monkey Boxing v 1.05.apk - download za free

0
Monkey Boxing
Monkey Boxing
Monkey Boxing
Monkey Boxing
Monkey Boxing - bardzo oryginalny boks ze śmiesznymi małpiszonami. Ta gra spodoba się zarówno fanom boksu, jak i tym, którzy lubią zabawne arkady sportowe. Deweloperom z "Crescent Moon Games" można wyłącznie bić brawa: zespół profi był w stanie w pełni napełnić humorem, zabawną animacją i miłymi postaciami taki srogi i okrutny rodzaj walki, jak boks. Ta aplikacja przyniesie Ci wiele pozytywu, dynamicznych akcji, wesołych opraw animacyjnych, "odwróconych" do jednolitego żartobliwego symulatora.

Po uruchomieniu aplikacji okażecie się na startowym placu kariery stowarzyszenia i możecie wybrać upatrzoną postać, która odtąd przejdzie wodę, ogień i miedziane rury, aby wejść na szczyt sportowej sławy. Z niedoświadczonego miłośnika w prawdziwie zahartowanego fachowca - cel jest daleki, jednak dojście do niego wydaje się wykonalne, jedynie należy dokładać wszelkich starań. Dla tych, kto nie jest obeznany z systemem gier boksu, w grze Monkey Boxing jest przewidziany bardzo wygodny i praktyczny tryb treningu młodego wojownika, który pomoże nabyć podstawowych umiejętności zarządzania bohaterem. Potem wszystko w Twoich rękach, dokładniej - łapach. Wymyśl własną taktykę przeprowadzania walk, przezwyciężaj najbardziej słynne małpy, zrzuć z tronu prawdziwego króla ogoniastych!

Spośród ważnych właściwości aplikacji wyróżniamy nie tylko piękną grafikę animacyjną, dokładne wyrysowanie wszystkich szczegółów, wspaniały gameplay, ale również możliwość zrobienia z własnej postaci unikalną. W miarę przechodzenia gry będą się otwierać ustawienia zewnętrznego wyglądu bojowcy: fryzury, kaski, i nawet unikalne gatki (ogółem około 270 różnych kombinacji), zrobią Twoją małpkę, jaskrawą i nie do zapomnienia.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl