android-boom.pl
Dream League Soccer 2017
Aktualizacje:
10-01-2021, 21:34
Wersja:
6.07
Android:
6.13
Developer:
First Touch
Folder:
Sportowe
Źródło:

Dream League Soccer 2017 v 6.07.apk - download za free

+6
Dream League Soccer 2017
Dream League Soccer 2017
Dream League Soccer 2017
Dream League Soccer 2017
Nowa ulepszona wersja gry Dream League Soccer 2017 wywołała prawdziwą rewolucję piłkarską - teraz możesz zebrać do swojego składu najlepszych zawodników na świecie! Znajdziesz tu prawdziwe supergwiazdy, certyfikowanych zawodników FIFPro™! Zbuduj swój własny stadion i weź udział w Światowych Mistrzostwach Dream League Online. Wspinaj się na najwyższe szczeble kariery zawodowej – czeka Cię światowa sława i tytuł mistrza!

ZARZĄDZAJ DRUŻYNĄ I TRENUJ ZAWODNIKÓW
Wybierz najbardziej utytułowanych zawodników — Diego Costa, Ааron Ramsey i innych - skompletuj drużynę swoich marzeń! Dostosuj taktykę gry do własnej wizji i osiągnij doskonałość, aby pokonać stojące na Twojej drodze do zwycięstwa drużyny, awansuj do wyższych lig! Czy masz wszystko, czego potrzebujesz do osiągnięcia tego celu?

NOWY REALISTYCZY MODEL GRY
Gra wykorzystuje zaawansowane technologie sztucznej inteligencji, które stanowią godną konkurencję. Otrzymasz mnóstwo przyjemności z gry! Zaktualizowana grafika, realistyczna animacja, dynamiczna rozgrywka i częstotliwość 60 kadrów/sekundę (wyłącznie urządzenia kompatybilne) – wszystkie te cechy wskazują na to, że Dream League Soccer to znakomita gra piłkarska napełniona entuzjazmem do tego gatunku sportu.

GRAFIKA I DŹWIĘK
Dream League Soccer 2017 może poszczycić się realistyczną fenomenalną grafiką, której nie można nic zarzucić. Filmiki gry sprawiają wrażenie, jakbyś oglądał wiadomości sportowe, a to wprawia w zachwyt! Jednym słowem – wspaniale!

PODSUMOWANIE
Dream League Soccer 2017 – to symulator sportowy, który nabrał nowego rozmachu Must Have i 5 punktów, brak słów! Warto w zakończeniu zaznaczyć, że gra nazywała się Dream League Soccer 2016, ale deweloperzy wraz z nowymi dodatkami zmienili nazwę gry.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl