android-boom.pl
Snowboard Party 2 Lite
Aktualizacje:
22-02-2017, 10:27
Wersja:
1.0.8
Android:
Zależy od urządzenia
Developer:
Ratrod Studio Inc.
Folder:
Sportowe
Źródło:

Snowboard Party 2 Lite v 1.0.8.apk - download za free

0
Snowboard Party 2 Lite
Snowboard Party 2 Lite
Snowboard Party 2 Lite
Snowboard Party 2 Lite
Gra Snowboard Party 2 Lite – to kolejna odsłona symulatora dla snowboardzistów. Lubisz ekstremalne gry sportowe i jesteś pod wrażeniem tego projektu, a gra stała się ciekawsza, ładniejsza i łatwiejsza w opanowaniu? Nawet jeśli nigdy nie graś w podobne sumulatory i nie widziałeś pierwszej części gry, to sterowanie sportowcą nie będzie dla Ciebie trudne.

Analogicznie jak w pierwszej części symulatora, gracz ma do dyspozycji kilka trybów: freestyle, half-pipe, big-air, jak również tryb wyścigów i konkurencji z realnymi graczami z całego świata. W pierwszej kolejności, po tym, jak gracz wybierze tryb, on będzie mógł wybrać własnego bohatera, chociaż na początku masz dostęp tylko do jednego, a resztę możesz odblokowywać poprzez płacenie specjalnymi punktami doświadczenia, które zdobywasz po kolejnych przejazdach. Każdy bohater ma wyjątkowy wygląd, jego podstawowe charakterystyki też nie można pominąć: szybkość, utrzymanie równowagi, skoki w powietrzu i zakręty, które można wypracować korzystając z punktów doświadczenia. Możesz wybierać nie tylko postać, ale również ubranie i deskę, ale musisz podchodzić do tego bardzo subtelnie.

Niezależnie od wybranego trybu, z wyjątkiem multiplayer, możesz wybrać trasę, po której chcesz jeździć, na przykład, w trybie freestyle powinieneś rozpocząć zjazd w dół stoku i wykonywać jak najbardziej efektowne triki, tym samym zarabiając punkty doświadczenia i awansując w ogólnej tablicy światowych rekordów. Sterowanie sportowcą jest naprawdę łatwe: z lewej strony joystick, z prawej – zestaw przycisków służący do wykonywania skoków i trików. Jeśli Ci nie wychodzi, przejdź szkolenie na którym Ci opowiedzą w szczegółach i pokażą, co i jak należy robić.

W kontekście oprawy graficznej gra zdecydowanie jest warta drugiej części, a różnorodność lokalizacji i piękne umiejscowienie mile zadziwia. Snowboard Party 2 Lite – jedna z najlepszych gier z kategorii stymulatorów dla snowboarderów: przyjazna grafika, łatwe sterowanie i dynamiczne zajazdy, które nie dadzą Ci zaznać nudy.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl