android-boom.pl
Real Boxing
Aktualizacje:
11-07-2021, 21:37
Wersja:
2.4.2
Android:
2.9.0
Developer:
Vivid Games S.A.
Folder:
Sportowe
Źródło:

Real Boxing v 2.4.2.apk - download za free

0
Real Boxing
Real Boxing
Real Boxing
Real Boxing
Real Boxing - jest to gra wideo z gatunku fighting i symulatora boksu, wyprodukowana w końcu 2012 roku przez studio Vivid Games na platformie iOS. Po pewnym czasie gra została wydana na platformie Android i stała się niezwykle popularna wśród graczy, a to jej się należy. To nie tylko zwykły mecz, w którym musisz z szybkością szalonego królika tapać po ekranie, starając się zadać jak najwięcej ciosów. Nie, Real Boxing jest eleganckim symulatorem walki bokserskiej. Tu należy działać zgodnie z zasadami prawdziwego pojedynku: uderzać w tułów i w głowę, blokować ataki przeciwnika, zastosować klincz, wymykać się i nieustannie ruszać się. Funkcje nowoczesnych ekranów a la iPad umożliwiają te wszystkie czynności i właśnie z tego powodu gra Real Boxing jest naprawdę ciekawa. Podczas wykonywania niektórych czynności należy ciskać w ekran, podczas innych są wymagane ruchy swipe podobnie jak w serii Infinity Blade.

Zarządzanie w Real Boxing jest intuicyjnie zrozumiałe, ale to nie znaczy, że gracz już w pierwszej bitwie będzie mógł zwalczyć przeciwnika. Prawdopodobnie będzie wręcz odwrotnie... Dlaczego tak? Jak wspomniano wyżej, Real Boxing - to porządna gra, w której nie warto walić w przeciwnika losowo. Przecież oni nie są głupcami – przeciwnik blokuje lub używa gwałtownych uderzeń od dołu i w pełni korzysta z popełnionych przez gracza błędów, w sumie dla gracza to się kończy haniebną klęską. Żeby tego typu incydenty nie zdarzały się systematycznie, należy przejść misje szkoleniowe, a także poświęcić trochę czasu treningom, wiele z nich są przedstawione w formie prościutkich, ale zarazem zachwycających mini-gier w stylu bicia bokserskiej "gruszki", skakania na skakance itd. Również gracz musi popracować nad swoją wytrzymałością, szybkością i innymi parametrami fizycznymi.

Opanowując technikę boksu, gracz stopniowo powiększa swój potencjał do walki i z czasem rozumie, że może na wolnych obrotach przeciwstawiać się nawet najbardziej doświadczonym zawodnikom. Tak samo rozumie, że nie trzeba bezmyślnie machać pięściami. Gwarancją sukcesu w ringu służy śledzenie przeciwnika i taktyka wyczekiwania. Lepiej przesiedzieć w bloku większą część rund, ale złapać przeciwnika na błędzie i zadać rażących ciosów, niż rzucić się na niego z gniewem śnieżnej pantery i paść na podłodze w pierwszych kilku sekundach walki. Co więcej, w Real Boxing zbyt aktywne nastawienie nie jest zalecane, dlatego że szybkie i systematyczne serie ataków błyskawicznie opustoszą zapas sił.

Co jeszcze jest takiego niezwykłego w grze Real Boxing? Przede wszystkim, to piękna grafika, przemyślana animacja ruchów bokserskich, gra w sumie wygląda dość realistycznie. Te wyniki zostały osiągnięte dzięki możliwości silnika Unreal Engine 3. Po drugie, Real Boxing korzysta z systemu V-Motion Gesture, który pozwala walczyć na odległość. System ten działa na zasadach Kinect - musisz jedynie podłączyć urządzenie do telewizora i skierować aparat na siebie.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl