android-boom.pl
Skate Party
Aktualizacje:
13-09-2016, 11:19
Wersja:
Zależy od urządzenia
Android:
Zależy od urządzenia
Developer:
Ratrod Studio Inc.
Folder:
Sportowe
Źródło:

Skate Party v Zależy od urządzenia.apk - download za free

0
Skate Party
Skate Party
Skate Party
Skate Party
Opis:
Ciąg dalszy gry Skateboard Party nastąpił! Już po drugiej wersji popularnych serii gier sportowych dołączy się do Ciebie profesjonalny skater Greg Lutzka. Dzięki Skateboard Party 3 możesz cieszyć się jazdą na desce, bawiąc się na swoim telefonie! Stań na deskę, naucz się nowych sztuczek i doskonal swoje umiejętności w ośmiu zupełnie wyjątkowych miejscach. Zagraj z przyjaciółmi w trybie multiplayer albo rzuć wyzwanie skaterom z całego świata, którzy znajdują się w tablicy liderów. Przejdź ponad 70 zadań na poziomie, zarabiaj doświadczenie i zaopatrz swojego ulubionego skatera najnowszym i najlepszym sprzętem. Wybierz mu ubranie, obuwie, deski, trucki oraz firmowe kółka do rolek.

TRYB KARIERY
Przejdź ponad 70 zadań, aby odblokować nowe przedmioty i lokalizacje. Zarabiaj doświadczenie, aby poprawić umiejętności swojego ulubionego skatera, co, z kolei, pozwoli Ci grać lepiej i zarabiać więcej punktów.

SWOBODNA JAZDA
Trenuj i doskonal swoje umiejętności bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych.

MULTIPLAYER
Zaproś swoich znajomych do zawodów deskorolkowych i i dowiedz się, kto może wykonać najlepsze tricki! Opowiedz znajomym i pochwal się swoimi wynikami na Twitterze.

DUŻY WYBÓR
Można wybrać jednego z 16 skaterów i zaopatrzyć go sprzętem według własnych preferencji. Gra posiada ogromną kolekcję ubrań, butów, desek, trucków i kółek, a także wyroby firmowe Osiris, Onnit, Nektary, Jammypack, FKD Bearings oraz Darkstar.

NAUCZ SIĘ SKATINGU
W tej grze możesz nauczyć się 40 unikalnych trików i tysiące kombinacji. Na początku, a także bezpośrednio w czasie gry, przejdź nowe interaktywne kursy. Wykonuj najbardziej szalone combo i powtarzaj sekwencje tricków, aby uzyskać fantastycznie rekordową liczbę punktów, napracować doświadczenie i zdobyć sławę.

KONTROLER GIER
Gra jest kompatybilna z większością dostępnych kontrolerów do gier.

KONFIGUROWALNY SYSTEM STEROWANIA
Nowy, w pełni konfigurowalny system sterowania do tworzenia własnego układu przycisków. Używaj trybu sterowania dla praworęcznych i leworęcznych, wybierz preinstalowany system sterowania lub stwórz własny. Możesz skorzystać z opcjonalnego analogowego joysticka lub przyspieszeniomierza.

Mnóstwo funkcji:
• wsparcie dla urządzeń najnowszej generacji oraz optymalizacja wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości;
• dostępność trybu multiplayer do gry w sieci z przyjaciółmi lub innymi skaterami;
• nowy, w pełni konfigurowalny system sterowania. Ustawić można wszystko!
• przećwicz ponad 40 unikalnych tricków i stwórz setki kombinacji;
• wiele miejsc do jazdy, przede wszystkim Park OS Rampy, Plaża w Wenecji, Chińska Dzielnica, San Francisco, Moskwa, Muzeum Przyrody, Rów Melioracyjny i Średniowieczny plac z mega rampą;
• niech Twój skater lub deskorolka będą wyjątkowe dzięki ogromnej ilości ekskluzywnych przedmiotów wraz z ubraniem, obuwiem, truckami i firmowymi kółkami;
• graj często, aby nabyć doświadczenie i doskonalić umiejętności skatera. Osiągnij wszystkie cele poziomu Grega, aby mieć maksymalny potencjał;
• podziel się wynikami ze znajomymi na Twitterze;
• ścieżki dźwiękowe z piosenkami grup Chaos Delivery Machine, We Outspoken, Voice of Addiction, Templeton Pek, Sink Alaska, Pear, Closer i Melodic in Fushion;
• możliwość zakupu punktów doświadczenia lub innych specjalnych przedmiotów bezpośrednio w aplikacji;
• dostępne wersje językowe: angielska, francuska, niemiecka, włoska, hiszpańska, rosyjska, japońska, koreańska, portugalska i chińska.

Trochę o Gregu Lutzka
Pochodzi z Midwest, w wieku 18 lat przeniósł się do zachodniej Kalifornii i zaczął profesjonalnie zajmować się jazdą na deskorolce. Zabłysnął specyficzną techniką jazdy, dzięki której zdobył niezliczoną ilość zwycięstw w zawodach na całym świecie.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl