android-boom.pl
Backflip Madness
Aktualizacje:
25-10-2018, 00:18
Wersja:
1.1.6
Android:
2.2 i nowsze
Developer:
Gamesoul Studio
Folder:
Sportowe
Źródło:

Backflip Madness v 1.1.6.apk - download za free

0
Backflip Madness
Backflip Madness
Backflip Madness
Backflip Madness
Backflip Madness to dynamiczna gra akcji dla urządzeń z systemem Android. Twój cel w Backflip Madness jest prosty - jak najwięcej trick'ów, efektownych salt i spektakularnych skoków. W tej grze znajdziesz wszystko powiązane ze sportem ekstremalnym.

Gracz zanurza się w grze w takim stopniu, że czuje się pełnowartościowym głównym bohaterem. Błędy podczas wykonywania trick'ów i wypadki rozczarują tak samo jak w rzeczywistości. W miarę przechodzenia gry użytkownik odnajdzie wiele różnych lokacji. Każdy szczegół Free running i Parkour został wykonany z dbałością i w sposób bardzo realistyczny. Przy wykonywaniu kolejnych trick'ów lub skoków użytkownik otrzymuje punkty. Pod względem grafiki i łatwego sterowania gra wyróżnia się spośród odpowiedników.

Wydawałoby się, że grę można przejść jednym tchem – ona przypadnie do gusta tych , kto uwielbia ładne akrobacje. Należy poprawnie obliczyć tor lotu, aby nie doszło do incydentu z naszym bohaterem. Fizyka gry sprawia, że upadki bohatera wyglądają dość realistycznie, więc musisz być ostrożnym. Wszystkie czynności są wykonywane w doskonałej trójwymiarowej grafice. Oprócz tego, możesz wybrać poziom trudności, a po przejściu do następnego poziomu przeglądać powtórzenie akrobacji.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl