android-boom.pl
Blocky Rugby
Aktualizacje:
21-09-2017, 16:08
Wersja:
1.3_72
Android:
4.0.3 i nowsze
Developer:
Full Fat
Folder:
Sportowe
Źródło:

Blocky Rugby v 1.3_72.apk - download za free

0
Blocky Rugby
Blocky Rugby
Blocky Rugby
Blocky Rugby
Blocky Rugby - zabawny runner z ładną oprawą graficzną, zawierający elementy meczu rugby. Tym razem musisz pomóc graczowi biegać po polu w stylu Forrest Gump, pomijając pozostałe postacie. Na pierwszych poziomach otoczenie jest statyczne, ale niebawem gracze na polu również zaczynają biegnąć i to już na spotkanie bohaterowi, który znajduje się pod kontrolą użytkownika. Przebiegając przez całe pole i zbliżając się do bramki przeciwka, postać musi strzelić gola, aby odblokować dostęp do następnego poziomu. Ten moment jest przedstawiony w postaci prościutkiej minigry.

Dostępna jest nieskończona ilość poziomów, które cały czas stają się coraz trudniejsze i bardziej dynamiczne, ale dekoracje pozostają te same. To, co się dzieje, pod pewnym względem przypomina nowoczesne wyścigi zręcznościowe, gdzie musisz objeżdżać drogę samochodem. Podczas ataku możesz zbierać punkty, aby odblokowywać za nie inne "skiny" postaci, ale żadnej dywidendy za wyjątkiem wyglądu zewnętrznego one nie przynoszą. To, co się dzieje, nie ma specjalnego celu, trzeba tylko zebrać jak największą ilość punktów i poprawić swój własny rekord.

W grze wszystko jest stworzone z elementów podobnych do bloków. W ten sposób deweloperzy stworzyli całkiem stylową oprawę graficzną przy minimalnych wydatkach na ten projekt. Postacią sterujesz za pomocą gestów palcem. To dobrze zoptymalizowany projekt, nawet w warunkach tej skromnej oprawy. Grę nie można zarekomendować pod względem pewnych specjalnych trybów lub nietypowej mechaniki, jednak stylowe odwzorowanie, jak również łatwa do opanowania rozgrywka potrafią wciągnąć użytkownika na długi czas.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl